Prijava

Fala trebaće mi, vraćam se uskoro svakako ionako sam pola godien tu pola ovde poslednjih 2-3
A kako šta ću, mora neko i da privredjuje
Dosta je bilo kume, idem kući

Radis li sta tamo il se kartaš šaha

Gemblam pun gas, ali nemoj da te to zavara, niko se od kockanja nije obogatio

Osim mene, lololo

odgledao sam video.
nije te sjebao onaj zadnji lik, nego onaj srećković sa onim flushom niskim.

Zmaju legendo, kojom logikom me sjebo više lik protiv kog sam izgubio 30% od lika koji me izbacio? Lol

Ispade da je bolje bilo da si išao all in i čekao fleš sa kraljem jbg.

Ja da dođem do finalnog stola samo bih se kao pičkica držao sa strane, dok što više njih ne ispadne da uzmem što više para. Možda bi pustio muda dva keca da mi dođu lol

Samo zatvoreni poker 32 karte, to je muska igra

All in u prvoj ruci bi bila katastrofa, najgore što može da ima tad je TT možda, Ad ili kao što je imao 57dd, u svakom slučaju sam u kurcu. Zato sam i probao min raise 300 jer sam mu to radio ceo prethodni dan i uglavnom je prolazilo. Tad nije jbg :)

Bedak je bilo poslednja ruka sa dve trojke što naletim na jedinog lika na stolu koji bi platio all in sa KJo.

Ali jbg, to je i bio plan, da u prvih dva nivoa izbijem na prvo-drugo mesto, tad bih imao sigurno doboljno za top 3, što je jedino i bitno kod turnira. To da li sam osmi ili deveti je isti kurac, razlika je nikakva, par soma možda

Jedino je tuga što je osvojio onaj mali rapenga, ni kriv ni dužan. Zato sam i batalio turnire, kad mutant koji igra 1/2 i ponekad 2/5 osvoji jebeš to

Dobra je nagrada za prvo mesto, oko 130k ako dobro videh.

Koliko si ti uzeonna kraju?

Očigledno malo, kad nemaš za blaupunkt cd u bentliju lol.

Prvo je bilo oko 150, moje negde 13500, a osmo i sedmo tu negde, ispod 20

Ovo je bilo pre 5 godina, napredovo je Tulum, ne igra više turnire po seljačkim stejtovima tipa Indijana Kentaki i taj kurac

Aaa ok. Nisam ni gledao datum.

Pa čestitam goranac. Xd

Tulume, pokeraški zulume, jesi promenio identitet u Americi? Kako se zoveš tamo sad, Ace Luckas, Bož Nikolich?

I ajde vidi sredi mi iseljeničku vizu, I'm born to be wild

Plas I drive new Bent now?
youtube.com/watch?v=fbGxIln8M5o

Ma gde, više sam u Srbiji poslednje 3 godine nego ovde, Amerika je za mlade ljude ja sam već ispušen kurac lolo

Tulumbać ozbiljan igrač je
Elem. Sa 22,23 ko mlad majmun daj svega i baš dosta mi stavi odozgo
Počelo je tako da smo ulazili sa 2000 i možeš da se dokupiš sa 1000 i ćao. Sprdnja da se cirka. Onda sam promenio društvo i išlo se na gore u sunovrat te sam na sve dvojke vratio kola izgubljena iste večeri popeo još 3-3.5 iljade evra i posle te večeri nisam igrao više
Od gotovog sam napravio veresiju i nije me bila majka što sam se kockao nego što sam se vadio itd
Za 1100 sam kupio felne za kola posle da mu se iskupim što sam ga izdao

E pa zato sam reko da ne bih preporučio nikome. Svi misle to je glamur, ludilo, kurve, kokain iz kutlače. Većina poznatih koji se vrte na teveu su u dugovima i jedni druge zavrću za velike pare redovno. Zato Tulum prekaljeni veteran još par meseci i penzija, malo se smanje prohtevi, Bentli sa fabričkim ozvučenjem itd, ništa ludlio ništa dodatna oprema, kako svi ostali penzioneri tako i ja jbg