Prijava

Hahahaha pobeda jebena sačuvajte klip u što većem broju neka se mimovi prave ovo je prejak materijal

Ja cu odem s ovog mesta jer mi drukare usrane zasticene iza interneta postuju moje pp chetove sa njima, poserem vam se u dupe usrane drukare jedne sto me tu drukate.Bice svadja na okupljanju vukajlijasa sa drukarama posebno.Znaci ja ti pisem privatni chat ocekujuci da ti verujem a tj me drukas tu i necu imam nikakve veze sa drukarama pa i nek dozivljavam halucinacije opet necu drukare oko sebe i svakog pre zdruzivanja ima isproverim kolka je drukara.

jel ti to zbog onog za plunderovanje

Pa ko nebi hteo kad ide da tura glavu u torbu da nesto i zgrne usput, e ce ide neko od nas da gine za dzabe paz da ne.

Smogni snage da oprostiš jednog dana me možda neće biti suze nemoj kriti kiša će silna liti ti ćeš slomljenog srtza biti jahaćeš na tuđoj kiti

Joj trifors pa znas sta trifors smogo sam ja snage itekako idi moli drugog sto pa jos pljuje na zakon da smogne snage da oprosti, da taj pa tek treba smogne snage itekako jer njegova neoprostivost je samo dobra za njega samog a steti ostalima.

E bre znas sta je bre kad udari seljacka pamet bre breeeeeee

Јел може налог отворен преко гмаила да се конвертује у нормални, са јузернејмом и шифром?

Ima neko klip gde se batica nabada telefonom dok snima selfi i peva Dugo te dugo očekujem?

E to bi bilo do jaja, nego jel ima negde ovde neko da je postovao kako se menja šifra jer želim zarad olakšanja da stavim vukajliju sa drugim stvarima pod zajedničkom šifrom da bi mi štedelo vreme.

Znate li nekog da ima sad Bišone na prodaju. Oću kevi da kupim, a klinac da se igra kad je kod nje.

Sve aam pretražio i nema. Tj ima oni za izložbe od 500-600e. Ja bih one bez papira, jeftinije da prođem.

Hoce li biti gradjanskog rata u Amerike

Šta te boli kurac gledaj i uživaj

16 HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Iskidao sam se na 16 HAHAAHHAHAHA

Ako bude gradjanskog rata mi cemo sigurno biti ugrozeni njime jer gde od njih sve ne dolazi bar ekonomski sigurno, a bice sigurno nekih koji ce iskoriste da tamo uzmu nesto.

bice plunderovanja cenis?