Prijava

Voleo bih da i ja, makar na pet minuta, mogu da živim u gambilendu. Kakva je to privilegija.

Bolje ne, Melkijadese, istruleo bi ti mozak sasvim.

Da li kupiti akumulatorsku bušilicu (odvijač) sa pijace? Jes da je marka dobra (Bosch, Hitachi, Makita) i da izgleda novo i da je neuporedivo jeftinije nego u prodavnici. Ima i Lidl neki Parkside brend šta li, da l' neko ima iskustva sa tim?

ok su i brendirani pijačarski polovnjaci i ovi lidlovi kurci, dok god ih koristiš kao hobi alat.

Pa to i jeste ideja, ništa specijalno, da privrnem koji šraf, izbušim spojim dva tri komada drveta, takvo nešto.
Vidio sam jednog finog Hitachi-ja takođe, milina. Hvala za odgovor

Imam novu Makitu original i pijačarsku od 4 k dinara već 2 godine
Pogadjaj koju koristim sve vreme

Sve su dobre busilice a svi odvijaci su kurac to je glavna klasifikacija po mom misljenju

Bergas Vintertom

Sve su dobre busilice a svi odvijaci su kurac to je glavna klasifikacija po mom misljenju

A ti se bogu hvala u kurac razumiješ

Imam novu Makitu original i pijačarsku od 4 k dinara već 2 godine
Pogadjaj koju koristim sve vreme

pa kad si cicija

Ma jebeš je 200 evra košta al je teža dva kila i džombastija ima dole onu veliku bateriju, ova kineska nema 200 grama mož da pišeš sa njom zgodna za rad haos

Boh, sad bi Rađ tražio da mu daš autogram bušilicom :-)

To sto pise na alatu s pijace veci je kerov kurac nego kad riba na instagramu napise mua. Za to sto ti treba i pijacarski ce ti biti ok, nisam koristio, eventualno ako ga duze cepas malo da ga odmoris.

Taj lidlov alat sam cuo da oni daju garanciju na sve, ja msm 3 godine, i da ako se nesto sjebe, ne popravljaju, nego vrate pare. To je isto kineski alat pakuje se pod parksajd imenom, i to bukvalno nadju neku firmu da im pravi pod njihovim brendom, ono sto prodaju plate, ono sto im kupci vrate, oni vrate fabrici, jer nemaju gde ni da popravljaju. Tako sam bar cuo. Ali isto sam cuo plazma moze da sece npr. 5cm duzinu, pa mora da odmori 10 minuta, sta ce mi tako jebiga. Znaci isto je hobi, polu profesionalni neki alat.

Mozda da bacis pogled sta ima u vobi hausu, njihov womax alat, trebalo bi da je ok, nije da kopas metro s njm, al kapiram da je bolji nego pijacarski, pre bih tu uzeo nego s pijace. Pritom ista baterija za sve, pa ti sutra dune da kupis nesto drugo aku, pa imas istu bateriju da ne placas jos jednu. Ne znam cene, al verujem da nije mnogo skuplji ako je pijacni 4 soma

Renovirao sam skoro kuću kao nešto pa led plafonjerke pa garnišle pa slike neke pa čiviluci itd sve sam bušio s kineskom i prelagano još joj i baterija drži Boga oca
I još kad bušiš plafon sva prašina ide u nju, uvlači sve i može da pojebe četkice one malene ma jok ne jebe sistem

I ja ceo ćivot pričam garnišla, a ispade da je pravilno karnišna ili garnišna.

Негде сам видео скриншот неког поста јеце ђоковић са тњитера има усернаме ЗАГРЉАЈ ДРВЕТА ХАХАХАХХАХАХА
пробао сам да нађем нисам успео можда је монтажа итд
ае неко ако има њен твитер да постави овде.

Mozda da bacis pogled sta ima u vobi hausu, njihov womax alat, trebalo bi da je ok, nije da kopas metro s njm, al kapiram da je bolji nego pijacarski, pre bih tu uzeo nego s pijace.

To da, kupovao sam koješta njihovo, sasvim solidan kvalitet. Pogledaću, dopada mi se to što im je baterija za sve ista, taman ako mi dune da mi valja još šta od alata.

Има ли неко линк за филм Дара из Јасеновца?