Prijava

3499 din je mnogo za light

Eon duo redovni paket toliko košta brt, šta će vam kog klinca fiksni

Inače, imam taj. Nemam žalbe. Za sad.
Ima sve SK kanale, odskora su počeli premijerligaške utakmice da označavaju kao "Fudbal" lol

6 meseci dzabe jbg, to je 2625 dinara kad se izracuna.

PS tek sam kasnije skontao da je sbb avangarda n1 novaS itd, a mts krezubi, ne bih imao nikakve dilema da sam ranije znao

Bezi od mtsa imao sam 3 godine njihov net nestajao mi bar 2x nedeljno

Eon duo redovni paket toliko košta brt, šta će vam kog klinca fiksni

Pa zato sto je duo 3100 din bez fisknog ali 3 meseca free, a ovo je 3500 din ali 6 meseci free, tako da izadje jeftinije plus imas 50% brzi net

ko jos koristi fiksni jbt

Aman niko ne koristi fiksni ali je paket bolji jer za 400din mesecno dobijes 50% brzi net, plus inicijalno stedis skoro 10000

uzmimo prosečnog korisnika interneta, koji je to benefit imati 100mb umesto 50mb

4k striming (sa 50 bi bilo nategnuto za vise ljudi i 1080p strimovanje), torenti se duplo brze skidaju, stabilnija konekcija za online gaming/posao/video ako net koristi vise ljudi (ako 100mbit rasporedis na 3 imas 33 po osobi, 50 ako podelis na 3 imas 16, to tesko da je dovoljno da svi gledaju 1080p video na netflixu ili yt istovremeno a kamoli za nesto vise pa bi se drali jedan na drugog gasi torent secka mi ivan ivanovic

Naravno da ne treba brz net da se pise dzvedzda po vukajliji i citaju sportske vesti, ali to nije ono za sta neko u 20tim koristi internet prvenstveno

doduse da, treba i radi primanja signala iz sazvezdja Nebula i u cernu

ajde ne seri, 4k striming jebeno hahaha

a ovo za torrente ima logike, gde da se ceka 8 minuta za film kad moze za 4, 4 minuta je mnogo vremena gde mali gambi moze ostvariti benefite

Pa bomby 4k tv i nije nesto skup, ima ih i za 500e. Netflix 4k paket je kao 15e mesečno i za 4oro ljudi je pa mogu i da dele. Sta ti tu neverovatno ne razumem?

A 4k film da skines je 50 100gb, pa razlika nije 4m nego par sati

Ne gledaju svi klipove preko 720p 15.5'' laptopa pa da im je download 1gb. To na televizoru od 50 inca bi izgledalo ovako nekako https://i.stack.imgur.com/DrKBH.png

Onda ja mogu da skinem samo trejler u 4k rezoluciji

Do jaja je imati net od 100mbs nema tu sta ali nije los ni ovaj telenorov od 150gb za mesec dana za nas sa malo plicim dzepom
Koliko li imaju onda nove igrice u 4k rezoluciji 1000gb ovo je samo udar na dzep da bi kupovali nove memorije u kompjutere pre sam sa 100gb mogo lepih stvari da naberem u memoriji
Tako je uradila leksotika primorani smo da placamo 200e za naocare a nekad mi je ujak donosio rejbanke od 30$ bolje nego sve ove danas duplo

kod gambija deda i baba, keva i cale, on i sestra i pride ujak gledaju svako na svo uredjaju netflix 4 k u isto vreme

Pod parolom tehnologija krije se niz mehanizama za izbijanje para iz dzepa populacije
Garantujem da se iza svega krije americki establisment neka trifors potvrdi
Kao 4k a 720p u moje vreme bilo ko kristal sad lepe etikete samo da bi zaradili vise para na memorijama
4k je po mom misljenju isto sto i 720p samo sa boljom reklamom

Mhm probaj da gledas 720p na 50 inca ili ne daj boze 70 80 pa vidi i popusi kurac usput kad si vec tu

A bomby ja ne zivim komunalno lol, ali jesam podelio netflix sifru nekim ljudima jer je paket za 4 osobe pa ono, nista mi ne menja.

Da imam 50mps pa tacno da jednu igru za soni stavim da se skida tipa rdr2 od 100gb da osedim dok se skine. Ja imam 5g 1gps paket e to je za mene parada strimovanja