Prijava

Inceli su nekada bili red pill pa su onda red pill krenuli da koriste oni koji misle da se moze jebati ako se potrudis pa su se onda inceli udaljili od toga i pojacali da bude black pill

Tacno ovo sto hotul prica, otisli su u kurac inceli samo traze mracnije i mracnije kutke svijesti.

Nekad red pill sad black pill

Sta mozes ocekivati od likova kojima je nemogucnost da dodju do picke postala zamjena za licnost.

A i to sa pilulama je generalno retardirano, na pocetku ok, referenca na Matriks, svako ko je gledao (a svi su) zna i sta je blue pill i sta je red pill. Al kad dodas jos 800 boja koje nemaju default znacenje, em gubis vezu sa originalom, em zvucis kao retard jer ljudima treba rijecnik da komuniciraju s tobom.

Isto vazi i za ono "... male", prvo su bile samo alfe i bete, ok. Poslije su dodali ostatak grckog alfabeta, ali bez nekog konstantnog znacenja, i onda random daunovci ispuzu od negde i pricaju "ja sam omega mejl" "ja sam theta mejl", pa ti sad pogadjaj sta pokusava da kaze.

Mrs.

Sigma grindset, sto bi rekli nasi stari

Hahaha mujo precizno objasnio.

Pa postoji jebena incelpedia za te njihove riječi, eto dokle je to došlo, izmišljaju svoj jezik neki ko da su Tolkien

LOL redpilovci su malo manje poremeceni oni pricaju grckim alfabetom dok inceli pricaju o chadovima tyronima itd

Normalni ljudi i ne treba nista od toga da znaju samo ih smatraju debilima i to je to LOL

σισαι γα χοτυλε

Svaki čovek bi trebalo težiti tome da bude red pil jer biti ovca nikako nije pohvalno.

šta je uradio fk sirogojno protivu fk mladost lučani

Kako ne znaš, juče bilo na Areni Sport 3.

Dobar meč, dosta neizvesno, doduše sa prekidima. Prvi prekid kad su tražili loptu po kukuruzima, a drugi kad su sudiju jurili po kukuruzima.

Brate, hoću neki mim da radim. Al ne mogu da se setim koja je pesma.

Ima jedno 15god, poznata je. Spot je na kruzeru i pevačica i ribe u onim kupaćim iz jednog dela leže i onako kukovima se podižu i spuštaju.

Sve mi Madona u glavi, al nije.

Tilmara brate opisom si pokrio 7 milijardi spotova

Ma engleskinja je, guglam od jutros. Nešto na na an.