Prijava

Gde je ona tema sto su kacili titlove na bolivudske pesme?
Ono, “tole gej”

mislis na filmove?
Samo da znas, pregledao sam sve strane od foruma u kojima sam ucestvovao, nisam naleteo :D

To je nešto u fazonu napravi film madafaka

Jeste, hvala, al kurac, ugasili onaj sajt sto imao klipove sa titlovima.
Steta, dosta je izgubljeno sa tim…


Inace sad procitah diskusiju koju sam prekinuo i kao i uvek, Bombas savetuje lika kako da svog brata izvuce od zelenasenja i ocigledno debelog problema, svojim zivotnim iskustvom sa kladionicom i svojim novcem ko sto bi ja heroinskom zavisniku davao savete kako se skida sa kasike jer znam ja, ostavio sam pusenje a to ti je isto.

Zajebi vukajliju tebra vodi tog sto pre negde gde rade sa slicnima. Ako treba manastir i lopata, manastir i lopata. Inace borices se svim silama i na kraju ostati bez zivog brata.

Кад упаднеш у минус фазу, животне проблеме и слично, сети се да бар ниси Бугар.

Konsultovanje vukajlije mi je potez očajnika i svakako loš znak.

Zašto? Forum Vukajlije mu dođe kao neki trust mozgova, i buksmart i stritvajz likova, svakako bih ovde dobio bolji savet šta uraditi nego što bih sam uspeo da smislim. Msm, pogledaj koliko ljudi se javilo sa savetom. Hvala im svima.

Buksmart i strivajz, ovde nema nijedan takav, od obe vrste

Inače, sa bratom sam našao neki midl graund: uhapsio sam mu auto, ujutro ga vozim na posao, sa posla ga direkt kući vraća taksista (pouzdan čovek). Uključio sam i bratovog poslodavca, i on je zainteresovan da se ovaj sredi, biće i terapija kod psihijatra dva puta nedeljno. Kod kuće sam mu našao radnu terapiju, ako hoće da se zanima.

koji je MOGŠIN dupli nalog?

Buksmart i strivajz, ovde nema nijedan takav, od obe vrste

Da, fale Valdemar i Kurajber. Što bi rekao Tormund: "zato se snalazimo sa onim što imamo"

Inače, sa bratom sam našao neki midl graund: uhapsio sam mu auto, ujutro ga vozim na posao, sa posla ga direkt kući vraća taksista (pouzdan čovek). Uključio sam i bratovog poslodavca, i on je zainteresovan da se ovaj sredi, biće i terapija kod psihijatra dva puta nedeljno. Kod kuće sam mu našao radnu terapiju, ako hoće da se zanima.

Odlično ne mož bolje

Ajd ovako - prostora u sobi, flaši, glavi, duši...Uvek imaš 100%. Ako flašu napuniš do vrha vodom, 100% u njoj je voda, ako sipaš 2dl - 20% (ili koliko već, bemliga) je voda, ostalo je vazduh. Ali 100% kapaciteta uvek ostaje, to je konstanta.

Što više dobrih stvari trpaš u život, glavu, dušu...Sve manje zauzimaju negativne. Što više % vremena trošiš na zdrave i kvalitetne stvari dnevno, manje ostaje za gluposti. Što više kvalitetne hrane, manje džankfuda, jer jbg ne možeš pojesti pet kila danas. Šta sam hteo da kažem

ako iz jednačine izvučeš gudru, kocku, radoholiju...Ostaje praznina koja se nečim mora popuniti, da bi se životni (duševni, koji već) prostor iznivelisao i vratio na 100%. Džaba što ćeš odstraniti jednu lošu naviku, ako će je zameniti druga, ili pet drugih u manjoj meri, koje zajedno čine istu meru. Prvo moraš videti

- zašto je to tu
- čime i zbog čega to da zameniš
- i naći nekoga ko će ti pomoći na tom putu.

Ništa u životu ne možeš sam, nisi naučio sam ni da vežeš pertle, voziš bajs, pišeš...A sam ćeš da se odvikavaš od jednog takvog poroka koji ne razumeš. Ne ide. Treba ti autoritet koji će ti pomoći - stručnjak, pop, Bog...Najbolje sva tri, ali opet, moraš znati šta i zbog čega biraš. Ili još bolje imati osećaj koji nikad ne greši i koji treba poslušati.

Buksmart i strivajz

Tu sam.

Poremeceni Antivaksr
https://youtu.be/JQIcUBd-5fk

Pesnica u glavu direkt ovakvim bloomerima. Blackpill je bukvalno poslednji i najuzvišeniji stupanj razvoja svesti, jer sve zapravo i jeste sranje, sve što treba da uradiš ako nisi jedan od 1% elite je da se trudiš da budeš moralna osoba i da držiš glavu koliko je god moguće iznad govana u kojima je ceo svet, i na kraju toga da umreš i sa tim prestaje tvoje nebitno postojanje.

Tome te uči priča o Mojsiju i Jevrejima koji iz Egipta odlaze u pustinju. U Egiptu nije bilo dobro, bili su robovi, stradavali su itd - ali bar su imali identitet, znali su ko su i šta su, imali su nadu, ambiciju...U pustinji su bili niko i ništa i nisu znali čemu da se okrenu - zato prave zlatno tele, i jedno sranje menjaju drugim, jer nisu duhovno i mentalno dovoljno snažni i sposobni da izgrade nešto drugo i dobro. Zato su uostalom tolike decenije u pustinji (tri generacije), jer robovi ne mogu da izgrade i stvore dobar i normalan sistem - gde god da odu, biće robovi u duši. Zato tek treća generacija stiće u Izrael.

Kad krenu kola da trokiraju, što pre ih oteraš u servis, manje će se skrljati i manje su šanse da nastradaš ako otkažu. Ako ih oteraš kod nekog šklj lika koji će ih sredi za male pare, ništa nisi napravio, ako ih oteraš kod pravog majstora, srediće ih cakum pakum i vraćaju se u redovno stanje. Isto je i sa glavom, dušom itd. Što pre to bolje, što bolji stručnjak to bolje.

Probaj da se postaviš kako treba, objasni burazeru da nije sam, desetine miliona ljudi širom sveta se pati sa kockom, takodje, milioni se izleče i srede svake godine. Ako ga stavite pod totalnu kontrolu osetiće se kao bespomoćno dete koje pravi sranja, a to je katastrofa. Probaj da mu predočiš da nije slab i da ima načina da se zauzme za sebe i izbori sa sranjem, da to nije jače od njega - sada jeste, ali neće biti, on se pita itd. Kad shvatiš da si šef situacije i da si odgovoran za sranje koje si napravio - jeste, sranje je osećaj, ali isto tako zavisi od tebe da li ćeš ga popraviti ili nećeš, izbor je na tebi, ju gat d kontrol, a to je jako vredno saznanje. Jer nisi bespomoćan.

Blackpill je bukvalno poslednji i najuzvišeniji stupanj razvoja svesti

Šmokljo jel realno da ovo pišeš, a da nisi ni probao da zagaziš u druge opcije?

Mislio sam da samo inceli koriste pillove.

Blackpill,its over,cope,rope itd

"In addition to red pill language, incels discuss the “black pill,” which means accepting the fact that “it's over” and “inferior” men have no chance of ever establishing sexual relationships with women. As such, the community is defined by the relationship between heterosexual sex and masculine status.
May 18, 2021"

Napušite se skurac debili retardirani sad neki blekpil redpil vajtpil grinpil ajte e ajde poubijajte se al ono ozb sere mi se više od nekakviih ovakvih i sličnih izmišljotina generalno više

Generalno mislim na ove što tripuju to, bagra amerikanska
ne na ove koji koriste izraze

Jebo vas i čad i incel