Prijava

Aj se pobijemo -> Haha nisam stvarno tu -> ??? -> Slika kurca

Fali mi jedan korak, sta se tacno desilo?

Kweezovi obojica, pa sada reže opet jedan na drugoga i šalju si tuđe kurčeve iz još neutvrđenih razloga

ma nije problem sto nece se biju, problem je sto pricaju da hoce ovoliko

Fali mi jedan korak, sta se tacno desilo?

Slikao je mesto gde je došao, pa uklonio i brzinski ušao u telefon > gallery > dotična slika > search with google lens > Okačio link s Blica sa slikom koja je najpribližniji rezultat pretrage

Blic članak iz 2015.

Ne skinuo sam sa neta i sve vreme te drkam ovde sa ortacima u NS

jbt, jedanput mislim vuk uradio nesto vredno postovanja, ono ni on se nije pojavio na megdan

a sto ste se vas dvojica zakacili inace?

Nikad novog Karađorđa imati nećemo, avaj.

planirao sam celte, ali znao sam da laze da je u Bg

Vidi sad ćeš biti na zavidno boljem položaju ako priznaš da si došao i nisi ispao Kweezovac i pička ko ja, ovako samo lažeš
Osim naravno ako ne postaviš sliku kurca sa današnjim datumom i fokusom ispred Promenade

Tražio sam te nije te bilo

https://youtu.be/4AwW5MUWHCU

Zvao sam te nisi hteo doćiii, želeo sam da krenemo tamoo

Zivece ovaj sajt dok se ne sastanu dva debila da resavaju obracune. E tad znajte da je vukajlija postigla svoju svrhu. Dotle smo kurac kerov

Ps. Hvala ekipi za savete za svadbu pre jedno 5 stranica ferke

Sad sam video taj post za svadbu

Bukv treba da se postavis kao u berlindzosu jebenom, nos iznad sitiacije spika da, dosao sam jer sam prizeman lik

Kolicina para to je sustina, el si mudo ili govedo, ako ces se grbavis znaci da si klasicni koukroucar :)

Al generalno spika za svadbe ko god nebitan da te zove a imas koko toko para neces doci sa 50e iz ono licnog blama.

Srbija je prepuna degena koji dodju sa 50jura.
Veci su frendovi oni koji dodju prazne koverte

da se ne obucem ko klosar u iscepano nego "normalno"

sta raditi, da li ispaliti ili skupiti muda, kolko para dati

pre 10 sati

houltu9l
Obuci se ko sto si se obukao za maturu i to je to.

HOTULIJANSKI PRISTUP MADAFAKA

jos samo sa im ubais spiku A zasto ste se uzimali majmuniiiiiii

ako nemaš šta bitnije da radiš, kirke, idi, jbg. čak i da bude loše, što nije zagarantovano, bolje da jedanput pojedeš govno nego da u budućnosti izgrizeš sebi muda što ne ode. a crkvu preskoči.