Prijava

Mislim, nemoj je doslovno probati preskočiti, polomićeš se živ, a i nije crkva niska koliko izgleda. Čak i ako uspiješ, možda se ljudi uvrede, osetljivi su većinom na crkve (vidi Miloš u Latinima)

i pazi da se ne nabiješ gore, to boli.

ma da, idem, necu budem sisa. oke, uzecu u obzir sve postulate koje ste nabrojali, narokacu se pre svadbe da me boli kurac, jbg coping mechanism
hvala ekipa

Kirk pre berlina: ok mozda mi se ne ide precenjena spika
Doso kuci: berlin mama nas kakav prevoz ludnica vido sveta, niko nikog ne gleda kako obucen sta radi wow

Kirk pre svadbe: trulo ne ide mi se neka tamo bzvz ortakinja samo mene zvala kmeeee
Kirk after svadbe na vuki 2023: kakva zureza sta smo radili kakva svadba bila ljudiiiiiii

Pazite skeca

Sta kaze Triforce Vuku kad dogovaraju fajt?
- uBitChute

Vuk ubija Trajforsa skalpelom u karotidu, no kurčina, Trajfors uzima zelenu pečurku na kojoj piše 1UP i ajmo Jovore nanovore.

Pitanje za Srbe iz Srbije:

Jel vi govorite ulje ili zejtin ?

Zejtin brt
Jer smo turkvarmi

Haha i ovi moji tamo govore zejtin ali kontam mozda to samo u tom dijelu srbije

Govorimo i ulje i zejtin, zavisi samo da l' mislimo na ulje ili na zejtin.

Curi mi zejtin, izgleda da sam negde karter

PROBURAZIO
R
O
B
U
R
A
Z
I
O

Zejtin je reč turskog porekla I označava hladno ceđeno biljno ulje koje se dobija mehaničkim ceđenjem semena, bez termičke obrade, pa tako zadržava sva hranljiva svojstva.

Тужан дан за ЈТ укуцам КЦН СПОРТ кад оно обрисана цела плејлиста анђариних емисија из тог периода 2013 2017
бар мени не избацује целе емисије ај нека неко претражи можда нађе можда је баг :(

Kako to da je ovakva kraljica završila u društvu sa... nevermind.
https://youtu.be/WVk6CGZzkB4

https://www.youtube.com/watch?v=Q_smP8IDAiQ
јел зна нетко како се зове клип де водитељка са мог постављеног клипа та десна у зеленој хаљини седи у неком студију где је преко телефона напда неки лик како је добила посао итд спомиње се и нека агенција заа путовање ај нека неко помогне плсссс

Marijana Micic ja mislim

јесте то је тај клип хвала друже царина си