Разноразно питање

  1. хахахахах а шта зна старији човек мени избацило на ИГ

  2. a ni crkve usrane nema da se javi to nije njihova tema vazno da ovaj pomfritije zeni kojekakve kosjerine i mejmune kakav slepac privatizovani sns patrijark

    vidio sam bar 7-8 snimaka na kojima razni ugledni sveštenici pričaju protiv rio tinta, prvi mi pada na pamet monah Arsenije, znači samo ponavljaš kao papagaj caro a to od tebe nisam očekivao. zanimljiva stvar kod Srb(ijanac)a, šta god da se desi oni prvo udare po crkvi, zašto li je to tako? Idite ponekad na neku liturgiju, dotaknu se aktuelnih tema uvijek ne brinite :)

  3. pa dobro henzo jebem te da te jebem rec je o zvanicnoj crkvi a ne pojedincima. Ovo je bio vise udar na patrjarha naravno i ovaj moj kikincki pop je protiv rio tinta i lezbe brnabe jaka muda

  4. само 7 специјалаца да ухапси једног декицу то је та обука

  5. па и ја ударам по овим идиотима што воде цркву шта сам ја крив кад се не баве духовношћу него се састају са владом србије

  6. crkva isto oteta od mejmuna odrodjena od naroda ovi na lokalu mogu samo da kmece da ih ne rascine otprl (osim u cg rispekt litijasima i henzoima)

  7. U Švapskoj litijuma kolko voliš ali mršte se da kopadu, neće niko da radi, to tamo sve gospoda. Ovde kod mene se priča da je čitava ova saobraćajnica + most preko Save i urađeno zbog tog rudnika, pojma nemam koliko ta priča ima smisla. Ako budu kopali (a neće) napraviće ko zna kakvu kataklizmu tamo, plus dovući nekakve robove sa Nepala da rintaju tamo. Pitam se ako AV izduva za ovaj projekat (a hoće) koliko će i od koga dobiti po ušima.

  8. bio sam zimus u jednom manastiru ala se tu cepa vrhunska rakija, sve je u mermeru, zimcuga napolju bukv otvaraju ona mega velika vrata da se malo prohladi prostorija jebe se njima svet za sebe

  9. Dobro je realno sad ovo sve, vlast, opozicija, crkva, stadioni - svi prodali, ostao narod sam sa sobom da vidi šta će i kako će, a zajeban smo narod realno jer umemo da prsnemo, i onda ne znamo da se ugasimo. Realno, potreban je samo jedan nepromišljeni ispad da sve ovo preraste u požar, jer ljudima je pun kurac.

  10. MILO PAO NA LITIJAMA VUCELA CE NA LITIJUMU

    da za taj autoput prema loznici bukv se prica da nema tog rudnika ne bi bilo ni puta priprema bukv, mada grade se i na drugim mestima, eno gradi se moravski koridor al pajsad i tamo ima planova da se kopa arandjelovac itd...bukv imaju plan za nekih 50-60 rudnika

  11. izgleda to ima veze sto zapad masovno pusi govno u afrikama i srbiju pretvaraju u novu afriku a i blizu je jebat ga a ima svasta da se nadje

  12. Kod vas se za sve previše drami pa onda kada dogori do tabana nikom nije jasno koliko je situacija (ne)ozbiljna

    sjecam se kad je bilo ono srbija protiv nasilja, na n1 non stop emitovali one blokade mostova i autoputeva, mi vamo bili u fazonu vidi ovi se stvarno nesto pobunili.. a ono iduci izbori opet vucic..

    Sad ovo s litijumom, uopste mi nije jasno jel se sprema neki ozb protest ili samo prica u prazno

  13. sjecam se kad je bilo ono srbija protiv nasilja, na n1 non stop emitovali one blokade mostova i autoputeva, mi vamo bili u fazonu vidi ovi se stvarno nesto pobunili.. a ono iduci izbori opet vucic..

    Sad ovo s litijumom, uopste mi nije jasno jel se sprema neki ozb protest ili samo prica u prazno

    pa zato jer se preuzimaju protesti od kojekakvih sorosevskih petoktobarskih frakcija i sve ode u kurac

    evo bilo ti je i kmecanje oko izbora ovih zadnjih da su pokradeni, nestor ne podrzi sns ali ni ove druge bukv na cemu je zasnovao kampanju necemo nisakim morali se ponove izbori, nakon toga djilas dodje i kaze e sad necu da ucestvujem na beograckim al cemo uredno da ostanemo u pralamentu... i onda izbace savu manojlovica koji je od sorosevaca postavljen za glavnog protiv litijuma kao on hoce protiv vucele. i hill dodje i kaze sve je ok LOL

    kad je bio ovaj miting protiv rio tinta u loznici savu snimili na kraju kako ulazi u sluzbenu crnu skodu

  14. добро де ће плидуовци то да прате они живе на другом континенту па не живе у босни која је на 3 сата вожње мајку му

  15. Pa slazem se caro, krene sve kao hajp je tu, ideja je tu, narod se okupi, sve fino osmisljeno i onda pojede vuk magarca za sve

    Ovo ti govorim iz ugla nekoga sa strane, bukv sta god sad da cujem iz srbije, ne znam jel ozbiljno i koliki je problem jer svaki prethodni problem je bio nepremostiv, svaki prethodni put je bio kraj snsa.. i ništa

    Nek vam je sa srecom jer nije ovo politicka neprilika, tiče se prirode jbg a to niko voli da se narušava

  16. Nek vam je sa srecom jer nije ovo politicka neprilika, tiče se prirode jbg a to niko voli da se narušava

    tice se i vas sto kaze onaj tvoj sorosevac iz karton revolucije bice ovoga i po bosnama, a zagadjenje ne zna za politicke granice

    dobar primer su oni italijanski vojnici sa kosova sto su fasovali silne kancere davni dana

  17. Tako ide moj lepi Pildu, dođu ljudi, prošetaju se, čuju koju reč, viknu UA par puta, dunu u pištaljku, mahnu transparentom i odu kući, u fazonu - borio sam se, ja sam rodoljub i ispunio sam građansku dužnost. Ista mantra kao i - vakcinisao sam se, štitim starije, ja sam razumno, napredno civilizovano biće.

"Vukajlija predstavlja skup formi koje nisu definicije, nemaju smisla, često sadrže vulgarnosti i plagijat, ali zato čine duhovitu zbirku kreativnosti i lucidnosti svih svojih članova."

interfejs.tv | 25. Januar 2009.