Разноразно питање

  1. Sad ovo s litijumom, uopste mi nije jasno jel se sprema neki ozb protest ili samo prica u prazno

    priča u prazno, završen je taj

    D I L
    I
    L

  2. haha zna smole o rudarenju svaki dan napravi krug dva oko velike rupe bice toga svuda prihvatite realnost

  3. e jebiga sad, nece narod da kopa, nece narod da protestuje, kad protestuje dzaba sve

    setimo se studenata kad ih je vucela teo zatvoriti usred korone pa je izeo govno.

    kace bio usro

  4. Ja se uvek rado setim kako se sloba činio apsolutno nedodirljivim nedelju dana pre konačnog pada.

  5. jebes to sto je pao bolje da nije, trebalo ga osuditi kuci pred nasim sudovima tad bi bilo neke srece

  6. ovi mejmuni ga osudili sto je jeo govna po jugoslavijama a srb sto je unakazio koga bole kurci. posle nam instalirali svoje poturice evo jedemo evropcka govna vec 24 dine

  7. Studenti prodane duše

    Većina vas ste vrv bili mali tad; sećam se tamo devedezdevete dveiljadite kad su počeli plakati otpora da se pojavljuju u selu. Dva kanala, nema interneta ni mobilnih, no kako god, trećeg oktobra, svi klinci iz tehničke izađosmo u dvorište da vičemo spasi Srbiju iz ludnice, Koštunice. Za Voju sam pak čuo tri dana pre toga, bili oni plakati ko sme da vas pogleda u oči itd. I tako počo protest, par stotina klinaca iz šupa se ulicom spustilo do gimnazije, ekonomske, medicinske...I naraslo to bilo. Zvuči smešno ali tako krenuo protest u Šapcu, sve sami srednjoškolci maloletni, okupirali grad, posedali na put i nismo hteli da se maknemo. Jednog starijeg čoveka nije bilo.

  8. pa to je tako melk jer mladi najlakse popuse tu fake ideologiju i zeljni su zureze.
    Nije problem u padu slobe nego u sorosevskom otporasenju.

    bili ste korisni idioti gledano sa ove vremenske distance iako je hajp bio odlican lol

  9. secam se tog vremena, u ckoli ovaj jedan sto sam ga skoro pominjao iz sarajeva (seljak onaj zna pliduu) doneo sampanjac otvorio ajde pao sloba ovo ono.. a ovaj drugi ortak pri sps-u kaze kakava sramota zapalili su skupstinu - i bio je u pravu iako sam ga tada gledao belo reko sta prica ovaj

  10. trebalo ga osuditi kuci pred nasim sudovima

    Izbijte ljudi tu priču iz glave već jednom, kakva suđenja kakve institucije, mi nismo protokolaran narod. Ovde se od vajkada sve rešava silom, silom dolaze i odlaze Turci, Švabe, silom skončavaju Obrenovići, silom se samoinstalira tito i uspostavlja komunizam, silom se to sve ruši, silom skidamo Slobu itd. Prevrat, sila, ubistva, bežanije kojekakvih kraljeva, okupatora...Mante se izbora i suđenja, to ovde ne prolazi, nije ovo Belgija.

  11. ma ajde melkintoshe protest ti je bio organizovan, podrzan i placen spolja kakva kurac sila naroda, to je klasicna lozana

    sloba da je teo zapadu i natou da pokloni kosovo i ove stvari ko vucela vladao bi dan danas

  12. zapravo sloba je u tim zadnjim danima i postao true patriota zato je i pojeo govno, slicno ko djindjara

  13. hajp bio odlican

    Au rođeni pajsad ovo

    pao Sloba, haos u Beogradu, stala zemlja, ko što rekoh nema interneta itd - jednom rečju, nema niko pojma kad se sad opet kreće u školu (LOL), što znači - niko ne ide u školu, naravno. Prođe vremena, ne znam kako načusmo da se vraća školski život u normalu, međutim, posle dva dana, opet štrajk, protest, odosmo iz škole na neodređeno. I opet - nema škole jbg, i opet načusmo da ko u ponedeljak ne dođe, ne mora više ni da dolazi, direktor reko tako, situacija krajnje ozbiljna. I pita direktor u ponedeljak - dobro deco, zašto ste protestovali? Svi ćute, niko nema pojma haha

    Kako god, polugodište, zimski raspust, ja se prebacim u poljoprivrednu, tamo - prosvetari štrajkuju (sindikat), nema škole, niko nema pojma do kad. Mi svaki dan u grad, do škole, pa na plejstejšn da peglamo kvejk i fudbal (posle smo direktno išli na plejstejšn, jebo školu). Završi se i to, al kurca baka večerala, nema neta ničega, deca se raspustila, džaba što ovi više ne štrajkuju kad klinci ne dolaze. Posle kad su nas nekako skupili bilo proleće uveliko, Uskrs, raspust, a i časovi bili pola sata samo. Jednom rečju, u prvoj srednje školu nisam video bukvalno.

  14. Haha lepa iskustva

    Meni je iskr najbolje seo onaj dugacki raspust za bombardovanje. Resili se neke karakondzule latinjare bez ocena.

    Gora bila od bombardovanja bukv

  15. Cek jbt iz koje ckole si se prebacio u poljoprivrednu ko jos to radi i zasto

  16. "Procene su da bi projekt Jadar u zapadnoj Srbiji, vredan oko 2,4 milijarde dolara, mogao pokriti čak 90 odsto trenutnih potreba Evrope za litijumom, čime bi kompanija Rio Tinto postala vodeći proizvođač litijuma",

    pametnom dosta

  17. a nismo ni ratovali odavno

  18. знате како африку узимају кинези и руси да не кажемо да су већ узели по некима
    а бангладеш је далеко јбг дај србију па ћемо после можда и у околне ЕУ земље рвацка босниа румунија бугаркса

"Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga www.vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“."

Ekonom:east Magazin | 03. Februar 2011.