Разноразно питање

  1. Jel ima neko dosta para na Texas Holdem pokeru na fejsbuku? Treba mi za jedan poslic..

    treba mi jedno 500 miliona?

    http://www1.vukajlija.com/var/uploads/reactions/201203/2209/62818760ey8.gif?1332256861

  2. Hhahahhaa ne treba meni, nego...ma nebitno

  3. Ovaj Džanki ili troluje ili je skren'o s pameti. :-)

  4. Može li mi neko dati link do onih slika lika šta se slikao roneći suze, sa sve ispisanim "Dragana vrati se!" ili tako nešto? Mislim da je bilo i u transferu blama, al nisam mogo nađem.

  5. Џанки пецто милијона ти је фазон 200 јура

  6. Koji je smisao Profesorove rečenice "Ta viljuška nas je i dovela ovde gde smo, u pećinu", posle Viljuškine izjave za Dnevnik, iz Lepa sela lepo gore?

  7. То што најебемо увек кад се правимо паметни, у овом случају кад уз курац целом свету не хасамо прстима, а иначе, примера ината или уопште неуклапања колико ош. :)

  8. Jes vala, C, fala. :)

  9. Jes vala, C, fala. :)

  10. Zna li neko kad se Loksi vraća na sajt?

    Iskoristio bih se ukazanom prilikom da mu kažem
    LOKSI, NEDOSTAJU NAM TVOJI PLUSEVI!!!
    VOLE TE TVOJI LAJKERI!!!
    :*

  11. LOKSI VRATI SE SVE TI JE OPROŠTENO

  12. Reklama za Sinalko sa pećinskim ljudovima. Da l' se ko uopšte seća, a kamoli zna ima li je na yt ili nečemu?

  13. Ja se sećam reklame, ali ne mogu da je nađem na jutjubu...

  14. Шта има у Врању да се мора видет ако идеш у Врање? Ако има неког ко добро познаје град, нек рекне, имаћу доста слободног времена, лутаћу наоколо, па да не пропустим нешто добро. :)

  15. Šta sam obavezan po zakonu da obezbedim prilikom prevoza kućnog ljubimca u privatnom automobilu?

  16. Ništa ako je u granicama države ali ako ideš preko grane onda ti treba šteneća lična karta

  17. Znači ne mogu da mi lupe kaznu ako ova moja budala od kera skače po kolima?

  18. pa moraš da mu kupiš stolicu posebnu i da ga vežeš.

    PA DAJ JBT!
    Pa valjad neće osim ako ne iskoči kroz prozor.
    I ako te zaustave, daj im koju banku i vozdra.

"Vukajlija je domaći sajt, koji na izuzetno zabavan način aludira na čuvenu Vujakliju. Žargonskim jezikom objašnjen je velik broj pojmova našeg jezika, a kao korisnik i vi možete učestvovati u kreiranju sadržaja."

UrbanBug | 05. Februar 2008.