Разноразно питање

  1. Pa nije mi dovoljno "valjda" jebiga. Pošto planiram preko granice, pa da ga ne konfiskuju i mobilizuju u službenog, prvoklasnog tragača švercovane Milke iz Mađarske..
    Nešto ovako jel obavezno?
    http://www.svetpasa.rs/Editor/assets/vesti/2011/dogbox.jpg

  2. Ja sam mog kera vozio na krov. Imaš one sajle i lepo ga zavežeš i nema mrdanje, a šetao sam ga tako što sam povodac zavezao za retrovizor i kad idem negde kolima do grada ja ga zakačim i on trči, a kad se umori, vučem ga. Bio je mnogo lud, nisi mogao da mu razlikuješ glavu od dupeta, čuvao sam ga u nekom kavezu za ptice, koji mi ostao kad sam čuvao ribicu. Uginula kad sam joj menjao vodu, izvadio sam je na suvo, zaboravio sam da ne može da živi bez vode i ona bila mnogo luda. Imala tri oči, jedno na čelo i dva u stranu.
    Čuvao sam i hrčka 2 dana ali sam ga ubio kada me je ujeo za prst, ja sam ga tresnuo o zid i on se samo spustio na dole. Bio je pogan. Ova dva dana mi je služio kao loptica meni i mladjem burazeru. Kad sam bio mali, imao sam jednog papagaja. Jednog dana igrao sam se kauboja i indijanaca sa ortacima iz ulice. Ja sam bio indijanac. Da bih što bolje dočarao izgled indijanca, morao sam imati pero na glavi. Nigde nisam mogao naći i onda sam dohvatio papagaja i izvadio mu sva pera, zato što ortaci iz moje ekipe nisu hteli da se igraju da im nisam dao pero da i oni metnu. Imao je samo nešto malo pera na glavi, pa sam ga iz sažaljenje pustio. Čim sam otvorio kavez, on je izašao i odmah ga je udario grom. Žirafu sam najkraće čuvao. Kad sam hteo da je unesem u stan, nije mogla da udje jer je imala je mnogo dugačak vrat, pa sam uzeo sekiru i skratio je. Zaboravio sam da od toga može da rikne.

  3. Постоји ли швабо гастарбајтер и ако постоји где он иде да арбајтује?

  4. Постоји ли швабо гастарбајтер и ако постоји где он иде да арбајтује?

    To ne mogu da ti kažem.

  5. Snoop, a da pređeš na biljke? Cveće, saksije, ovono..

  6. Botanika mi je slabija strana. Mada i sam botanikom imam nekoliko anegdota. Kad sam bio u parku pisalo je NE GAZITE TRAVU. Ja sam skinuo ovo NE GAZITE i napisao sam DUVAJTE. Onda je pisalo DUVAJTE TRAVU i ne znam kakve ovo veze ima sa botanikom.

  7. Meščini da botanika meša prste u tvoje postove lolo

  8. Biljke nemadu prste.

    Meščini da botanika meša prste u tvoje postove lolo

    Pa je l sam D O DOUBLE G ili šta, kako to već ide?

  9. Постоји ли швабо гастарбајтер и ако постоји где он иде да арбајтује?

    Pa ima nemaca koji rade u Svajcarskoj

  10. Постоји ли швабо гастарбајтер и ако постоји где он иде да арбајтује?

    Realno švaba nema potrebe da ide negde drugo da radi kad svi znaju da je u švabiji najbolje pivo.

    @@@
    Ako ima neki medator a da je ekstremno besposlen mogao bi da mi pojasni zašto mi je uklonjena ona "Bili piton" od sinoć, neuobičajeno sam radoznao.
    Hvala

  11. Ma dobro sad, da ne budemo šaljivi i nije bila tako loša, kolko mi je poznato nije plagijat niti je vređala ičije versko, nacionalno ili seksualno dostojanstvo pa je logično da se zapitam zašto i krošto.

    Nije frka, obrisano pa obrisano, ovo je iz čistog ljubopitstva.

  12. Nisu ljudi skapirali taj dalmatinski dijalekt, kako se vec kaze. Ne znam, imao sam 3 iz srpskog. A nekad i dvojku.

  13. шта је с гамбијем? зна л' ико?

    ___
    црнигрујане, нисам ја.
    ЕДИТ: ал ево врнух је, није лоша, а колеза неће да се љути :)

  14. црнигрујане, нисам ја.
    ЕДИТ: ал ево врнух је, није лоша, а колеза неће да се љути :)

    Hvala Luli, đe čula đe ne čula :)
    Valjda neće, ako se i naljuti nek obriše ponovo.

  15. Lulabej, ja meni pobrisi ovih 50 sranjeta od postera, kad ostali modovi nece.

  16. шалаб, не мере.
    а пост ти избрисах случајно, хипнотис'о си ме :)

  17. el se pravilno kaže LEZBEJKA ili LEZBIJKA?
    ili može svakako oba izraza?
    al meni do jajo kad kažem LEZBILJKA

"U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti"

Padmé_Naberrie | 11. Maj 2011.