Разноразно питање

  1. Nemoj kod veterinara, idi kod svog izabranog lekara - tamo je besplatno :)

  2. Nemoj kod veterinara, idi kod svog izabranog lekara - tamo je besplatno :)

    Spojio je prvomajske dane sa godisnjim od prosle godine jbga...

  3. kod mene isto sranje... nisam primio godišnju revakcinaciju na tetanus jer niko ne radi...

  4. Polij ga razređivačem i ČUPAJ

  5. Koliko kosta vadjenje krpelja kod veterinara?

    A lepo sam rekla, ostanite kod kuće. Cccc
    Idi u hitnu, oni su dežurni. Neko će ti izvaditi.

  6. Ma neki jako mali pas nam uleteo u dvoriste firme i kao aje zadrzacemo ga, a ima jedno 5 krpelja + ko zna kakve bonuse uz to, pa ne bi da mu sam vadim sa onom pincetom za 70 din. ionako nisam mislio ja da placam tako da mi je svejedno

  7. Polij ga benzinom, sam ce izaci.

  8. Aaaaaa kuče je u pitanju. Što nas zamajavaš svo vreme?
    Polij ga benzinom i zapali. Da vidiš kako će svi krpelji da crknu.

  9. Vučica :)

    A zamisli samo kako bi bilo da je papagaj u pitanju...

  10. Papagaji dobijaju posebni tretman jer su osetljivi na hemikalije i mogu da se otruju.
    Ako nešto nije u redu samo ih potopim u vrelu vodu. :)

  11. Ja bih i neke ljude polio benzinom i upalio

  12. Шта мислите, да ли би било кул када би одређени модератор могао да превазиђе сујету због једног напушавања и смањи бан члану чије извале често чине овај форум мање сморним местом за бивствовање?

    Не бих да упирем прстом, али у питању су Стефан Костић и Петар Пан Пезос.

  13. Непотребно. Опште је познато да су Иштванове потраге за златним јајима сасвим довољне да привуку крајње интересантне кориснике и учине овај сајт мање сморним и посећенијим местом.

  14. Непотребно. Опште је познато да су Иштванове потраге за златним јајима сасвим довољне да привуку крајње интересантне кориснике и учине овај сајт мање сморним и посећенијим местом.

    +123156412654152

  15. Dvajt, a ko je taj banovani?

  16. GM

    Непотребно. Опште је познато да су Иштванове потраге за златним јајима сасвим довољне да привуку крајње интересантне кориснике и учине овај сајт мање сморним и посећенијим местом.

    HHAHAAHAHAHAHAHHAAHAHAH

  17. Slažem se sa gmom stefilokokine krajnje zanimljive teme su magnet za kvalitetne autore

  18. Usput imam jedno raznorazno pitanje što ovaj autor nije banovan zbog spema
    http://vukajlija.com/forum/teme/42039-predlog-reakcije#post_1933777

  19. Непотребно. Опште је познато да су Иштванове потраге за златним јајима сасвим довољне да привуку крајње интересантне кориснике и учине овај сајт мање сморним и посећенијим местом.

    Мат. Против потраге за златним јајоима нема пуно ваљаних аргумената.

    Dvajt, a ko je taj banovani?

    Не бих да упирем прстом, али у питању су Стефан Костић и Петар Пан Пезос.

    Петар Пан Пезос

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.