Разноразно питање

  1. uopće ne kontate njegove tjeme nisu haha, nego tjeraju na razmišljanje

  2. Usput imam jedno raznorazno pitanje što ovaj autor nije banovan zbog spema

    Platio je turu piva.

  3. рофл, ова тема одише на секс у нечије дупе, кад кажем дупе мислим мозак.

    да ли неко зна где могу да иштампам мајицу у новом саду и колико кошта то?

  4. Mo'š na Spensu, tam' gdje se prodaju one majice sa onim printovima, moj drug skoro uradio.. Majica sa printom je oko 700, kontam da nije više od 300-400-500 švrljanje po tvojoj majici..

  5. može bilo koja štamparija koja radi sito štampu - pitaj gde koriče diplomske radove, verovatno rade i majice...

  6. оке, хвала ти, нашла сам за 1200, па реко да вим ди још има и за колко.
    капирам да са ценом има везе и ако ћеш неке боје, ја бих слова само, натпис.

  7. Nisu normalni ako je toliko. U mom sirotom gradiću je u boji štampa 900 dinara, crno bijela 400, može se sigurno i u NS nać'.

  8. Ел се модератори зајебавају са овим постерима и дефиницијама што их одабирају, или је то последица неукуса?

  9. ja sam ubeđen da je neukus u pitanju...

  10. Па и мени се то наметало као одговор, ал реко да питам за сваки случај.

  11. Ja sam platio 350 dobio majicu i nešto odštampano na njoj.

  12. Ja imam dosta ukusnih defki. lololo

  13. dobio majicu i nešto odštampano na njoj

    AHAHAHAHA! Totalni nokaut!

  14. Jel našo neko tibijeve papke na forumu
    I pošto se zaključala tema da pitam ovde Tibija
    Za kolko osoba je vikend jel možemo da povedemo nekoga pa iz klompoš banje otvorimo temu na forumu "JA JEBEM U KLOMPOŠ BANJI"

  15. dusan vikend je za dve oszobe. šomloi galuška je pojeden. tema može otvori. ja se plašim progon.

  16. Opa, Tibi, razvijas Tornjoski turizam a?

  17. ja se plašim progon

    Šta se sekiraš, imaš dvojno državljanstvo...

  18. Szto su tibijevi papci zabranjeni a stefilokokina jaja dozvoljena kad tibi ima bolju nagradu

  19. Zato što je stavio srneći papak, a srna je zaštićena zakonom.

  20. kiš malac kiš malac šengedbe

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.