Разноразно питање

  1. 100% je u vlasnistvu ovog Lajosa. Svaka cast coveku, pravi biznismen.

    p.s. Ma sprdao sam se za popust, svejedno planiram da kupim bajs, dacu 20ak hiljada, i furacu ga surnajes godina.

  2. Зна ли неко где у Београду може да се нађе медовина, и колико отприлике кошта? Не медовача, него изворна медовина.

  3. Nisu ih ni otkupili. To je privatna firma.

    A znači, nije italijanska firma nego je mađarska..
    Sad kontam

  4. Gazimudo, imam ja njihov, platih ga prije 2 godine čini mi se 400KM. Dodaš još 20, 30 ojra da zamjeniš jedan jebeni dio čijeg-se-sad-imena-ne-mogu-sjetiti da ne tandrče previše kad ideš iz rupe u rupu iliti sa trotoara niz trotoar i ljepota.

  5. Зна ли неко где у Београду може да се нађе медовина, и колико отприлике кошта? Не медовача, него изворна медовина.

    Можеш сам да је направиш. Није компликовано.

    А ако се добро сећам, пре пар година сам видео да је неких 1000 дин. литра. Превише.

  6. Je l' ima kakvih doktora ovdje?

  7. Zasxto svi traze doktore odje u poslednja dva dana? Palo neko golemo tepanje?
    EDIT: ovo sam postovao da bih prestigao YeaBatch-a xnjo xnjo xnjo

  8. Vidro, ja ti lepo reko da ne stavljas oblogu od vinjaka.

  9. I da, koliko kosta kilo onog sira za sendvice ili kackavalja odje po Serbji? Okvirno, opseg cena me interesuje. Bez zajebancije i bez onih grckih biljnih sireva i sta ti ja znam vec ne...

  10. EDIT: ovo sam postovao da bih prestigao YeaBatch-a xnjo xnjo xnjo

    A? Kakve ja veze imam?

  11. I da, koliko kosta kilo onog sira za sendvice ili kackavalja odje po Serbji?

    Kilo jeftinijeg tvrdog sira ti je 8-10€, sviđa mi se od tih recimo Pivnički.

  12. Ja sam sad otkrila da imam anginu, pa ti zajebavaj kol'ko oš.

  13. Ima li nekog veterinara ovde? Al' ozbiljno.

  14. Vidro, kako si otkrila?
    Si bila kod doce?
    Sta ti je tacno?

  15. Bojim se da idem, a moraću da odem danas. Imam apsolutno sve simptome, do posljednjeg. Aj da me bar jedan preskočio, al' svi...

  16. Pa sta, stezanje u grudima, gusenje sta?

  17. Nema čega da se bojiš Vidro. Ako znaš da će da ti doca pomogne, onda idi.

  18. Ma, upala krajnika, ždrijela i limfnih čvorova :(

  19. ja nisam nikad imao Angelinu, a poznavao sam par komada...

  20. Vidro, koliko imaš godina?

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.