Разноразно питање

  1. Ja mislim da ti je to klasična upala grla i normalno je da se i žlezde upale. Ako nemaš problema sa srcem, to je super.

  2. Smara me to što znam da moram da odem kod doktora, da dobijem odgovarajući antibiotik, a baš baš mrzim bolnice..

  3. Vidro najbolje da odeš kod dotkora da rešiš to, ne da lupaš glavu..
    Ne čitaj na internetu, ja sam imao simpoteme milion bolesti pa sam uvek nešto utripovo i na kraju nikad hvala Bogu nije bilo ono što sam slutio..
    NE DAJ SE VIDROJE NE DAJ SE VIDROJE!!!

  4. Kada bi se svako lečio preko neta, završio bi u mrtvačnici. Pu, pu, pu.
    I ono što kaže Sanšajn. Ne zajebavaj se nego idi da ti prepišu nešto za grlo.

  5. Idem, idem, samo da skupim hrabrost i poskidam ove obloge. Pijana sam od udisanja rakije.

  6. Imala sam i ja to što ti sad imaš. Ne brini, nije to ništa strašno, proćiće kad budeš pila lekove. Ja sam se plašila zubara i to je bio nenormalan strah, ali je strah od činjenice da će mi usta biti strašna ako ne odem, preovladao. Tako da sam išla i usput sam se tresla od straha od zubara. Sad mogu da se sad pohvalim mojim lepim i zdravim zubima. :)

  7. вучица има ник ко да је деведезчетврто

  8. Ja sam švrljajući po guglu zaključila da imam sve rakove, tumore, side i ostale neizlječive bolesti ovog svijeta.

  9. Ja sam švrljajući po guglu zaključila da imam sve rakove, tumore, side i ostale neizlječive bolesti ovog svijeta.

    Sreća pa su ti u savršenoj ravnoteži inače bi bilo belaja.

    Doctor: Mr. Burns, I'm afraid you are the sickest man in the United States. You have everything.
    Mr. Burns: You mean I have pneumonia?
    Doctor: Yes.
    Mr. Burns: Juvenile diabetes?
    Doctor: Yes.
    Mr. Burns: Hysterical pregnancy?
    Doctor: Uh, a little bit, yes. You also have several diseases that have just been discovered - in you.
    Mr. Burns: I see. You sure you haven't just made thousands of mistakes?
    Doctor: Uh, no, no, I'm afraid not.
    Mr. Burns: This sounds like bad news.
    Doctor: Well, you'd think so, but all of your diseases are in perfect balance. Uh, if you have a moment, I can explain.
    Mr. Burns: Well...
    looks at his watch
    Mr. Burns: the Doctor puts a tiny model house door on his desk
    Doctor: Here's the door to your body, see?
    bring up some small fuzz balls with goofy faces and limbs from under the desk
    Doctor: And these are oversized novelty germs.
    points to a different one up as he names each disease
    Doctor: That's influenza, that's bronchitis,
    holds up one
    Doctor: and this cute little cuddle-bug is pancreatic cancer. Here's what happens when they all try to get through the door at once.
    tries to cram a bunch through the model door. The "germs" get stuck
    Doctor: Stooge-like Woo-woo-woo-woo-woo-woo-woo. Move it, chowderhead.
    normal voice
    Doctor: We call it, "Three Stooges Syndrome".
    Mr. Burns: So what you're saying is, I'm indestructible.
    Doctor: Oh, no, no, in fact, even slight breeze could...
    Mr. Burns: Indestructible.

  10. @ mala vidra

    bio ja bolestan pre 15ak dana. Isto sve, bolelo me sve,od grla do srcke. Kasljao, kijao, nisam mogao da gutam (hranu, ne spermu).Pio cajeve 5 dana, i sisao one strepsilse i tako ta sranja i nista.
    Na kraju otisao u apoteku i kupio defrinol. Pijes 3,4 na dan. Ako te mnogo boli, pij na 6 sati,ako je srednje onda na 8.
    Ja za dan ipo bio ko nov.

  11. hranu, ne spermu

    A spermu si mogao da gutas?

  12. Defrinol i inače pijem, odličan je, al' nikad mi ovako vrat nije natekao, zato mi bilo čudno. :)

  13. Vidro, ne gledaj po netu, jednostavno, net izaziva mnogo zajeban placebo efekat. Sad da upoređuješ simptome sa bilo kojom boleštinom verovatno bi ih prepoznala. Slična stvar kao kad maziš kera, pa te onda sve svrbi jer misliš da imaš buve.

  14. Kako da nateraš osobe koje su u stanju da isprazne celu bocu dezorodoransa pre izlaska u grad da prestanu to da rade? Jebote, uguših se.

  15. Sad sam išla, moram da popijem bar dvije kutije Cefaleksina ili Alfaceta, uzela sam Cefaleksin, jer košta jedno 15 puta manje, a skoro je isto. Sve u svemu, jaka upala.

  16. Reme, bice da je to o cem ti pricas nocebo. Da je fasovala placebo, sada bi pila vinjau, a ne bi ga metala na rane junacke.

  17. Оће Неша вечерас да поломи пичку Турчину?

  18. Kostiću, što si banovao ove ljude? Moraš da budeš fleksibilniji i da dopustiš malo spema, vidiš da je taman živnuo forum, postalo zanimljivo, i ti dođeš i proglasiš fajront. I posle što je slabija poseta, što niko ne čita, što ovo - ono..
    Jebemusve, pusti ljude malo da se igraju.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.