Разноразно питање

  1. hitler na slicnu foru stvorio nipodastavajuci stav i osecaj superiornosti prema jevrejima.

    od ksenofobije nastane nacizam, od gerontofobije ejdzizam :)

  2. Хах, добро сам се суздржао, па у прошлом посту нисам написао како то све треба у гасне коморе.
    Ал џаба, од Годвина се немош побећи :(

  3. Ајде да се ми лепо не препиремо и да сву нашу мржњу кумулативно усмеримо ка циганима рецимо. Ка циганима трубачима прецизније.

    И не могу а да не помислим како би сад било смешно да ме неко банује због говора мржње.

  4. Нема потребе, нашо сам вентил
    http://www.newgrounds.com/portal/view/121896
    Лечи.

  5. Не полази ми за руком да елиминишем први талас. Ваљда нестане овом мом стамине, шта ли

  6. Кад загусти стисни "д".
    И гази говна док су у дауну.

  7. И улази у оне собе горе. Некад се унутри затекне болничарка која ти... ммм... помогне да се опоравиш.

  8. Može neko da mi okači link teme "Privatne slike vukajlijaša" ?? Nikako ne mogu da nađem tu temu :))

  9. Pokušao nešto, ali nisam našao :)

  10. Hvala Jebaču

    Uhh, kako ovo zvuči jebemti :))

  11. Ima jos jedna tema. Link za nju ti je na poslednjoj strani.

  12. gde je tema sa reklamamamama

  13. Je l postoji neki nacin da saznam ko je sve bio na moderatorskoj funkciji do sad? Cini mi se da postoji neka tema u vezi toga, al nisam mogao da nadjem...

  14. mislim da ima na onoj temi "dogodilo se na vukajliji"

  15. Ako razredni staresina u srednjoj skoli daje lazne informacije ucenicima njegovog odeljenja, da li postoji neki zakon ili akt koji to kaznjava...

  16. Ako razredni staresina u srednjoj skoli daje lazne informacije ucenicima njegovog odeljenja, da li postoji neki zakon ili akt koji to kaznjava...

    S' ti lud, odakle nama to?

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.