Разноразно питање

  1. NISAM JA, JEBEM TE NASTRADALU!

    raspoloženi, nego šta. ja i previše :)

  2. LAŽEŠ KURVO, GARANT SI TI, ZNAM DASI VJEŠTICA!!!11

    I ja sam previše raspoložena. Aj na čet da vidiš link (šta mi je ostalo u ruci nakon bolnice).

  3. vidla. lošo. meni je jednom ostalo po šarafa u uhu tj u resici. poslije operacijice. al kod mene bilo zlato, aj makar nešto :)

  4. Boli tebe kurac, kod tebe zlato, a kod mene plastika :D

  5. Da, da, da... Samo se ti kurči. Ćeš doći katad u Banja Luku, paš vidt svog boga!!!jedanest

  6. Otekao mi ugao gornjeg kapka levog oka do nosa. Luli, pošto ti je mama lekar, pitaj je šta da radim. Ova moja kaže da stavljam kamilicu na oko a ja kažem da treba da mažem mast za oči. Šta je od ta dva efikasno?

  7. Окупај се

    лоло

    Скухај си чајић од нечега у велкој тави, ба, па ондак набиј главу у исту ту таву ба, па ондак прекриј своју главу неким пешкирчичем.

    И ОНДА ИНХАЛИРАЈ!

  8. Hahaha Muri, mnogo si vickast. :)
    Čekam Luli da odgovori, ona ima pametan savet.

  9. Хахахахаа, да набије главу у чај? :))
    Видиш да жена има озбиљан проблем, немој да је зезаш. Мој предлог послушај, пусти Буксну.

  10. najefikasnije je da odeš do lekara, kamilica kurcu ne vredi, a mast moraš dobiti na recept...

  11. Imam mast, samo pitam da li da počnem da mažem.

  12. Јел знате да је за Тродон од пре две године потребно имати чак четири рецепта?

  13. Ја проб'о да купим у велепродаји, и кад су ми рекли шта све треба одлучио сам да се кандидујем за председника јер је много лакше то, него добити Донтро.

  14. http://static.kupindoslike.com/WAYFARER-naocare-za-sunce_slika_L_1888545.jpg

    ЕДИТ: Ово је за Вучицу предлог, а ти Буксно се кандидуј. Имаш подршку.

  15. Izgleda da ću morati da nosim cvike neko vreme, mada za ovo tmurno vreme i ne treba jer niko ne gleda u oči, svi su nešto natmureni i spuštaju pogled.
    Hvala Youcanhandle... 'Bem te u nadimak. :)

  16. Коју маст имаш?

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.