Разноразно питање

  1. Što si zaključao temu izbori?
    Što ste toliki diktatori? Gdje sad da kažem da je Toma Nikolić razbio onog malog zalizanog demokratskog voditelja emisije Reč na reč? Onog malog što je žut do koske je Toma zakucao. Ja sam se iznenadio.
    Ono sinoć, Bokijevo, njaaaaah... Mnogo defanzivno, bez obzira što je na vlasti. Ali nije loša emisija bila. Sve u svemu, debata će biti mnogo jaka :DDD

  2. Zaključao sam jer se (dok ja spavam) javljaju pojedinci koji ne poštuju moje molbe da se ne kenja po onima koji su izgubili izbore. Bolje da zaključam temu nego da banujem.

  3. Стоји то што каже Ремац, ал опет, јеботе, лекар мора да буде способан да изађе на крај са тим стварима и да ради свој посао како треба.
    Прошлу недељу друг зове хитну, баба му поломила бутну кост. Они кажу екипа је на паузи, зовите за једно пола чуке, чуку. Еј, хитна помоћ. А кад су звали за пола сата, рекли да могу да буду тамо за сат. Онда лепо звали приватнике, пукли 120 евра и готово.

  4. VI STE DIKTATORI. ODLAZIM SA OVOG SAJTA! DO DALJNJEGA. AHA!
    Jes, da ne bi.

  5. Да ли се сматра некрофилијом сношај између два зомбија?

  6. Не, мртвацима се не може судити као живима, јер нису живи, јер су мртви.
    Стога, закон за њих не важи.

  7. Ајде откључајте тему, а Врабислан нек отвори посебну о томе шта је данас учио у школици, и мирна Немачка. Што га одбањавате кад не знате шта ћете с њим.

    И тема је о изборима уопште, не о прецедничким. Ко вам крив кад мењате назив без подршке народа.

    Bolje da zaključam temu nego da banujem.

    Обрнуто.

  8. Dobro i kažeš...

  9. valsinarb je bio u banu kad je došlo do promjene koncepta teme, pa sigurno nije ni vidio objavu. valjda neće više, ni on ni drugi.
    dobro je da si otključao, bruce. pratim k'o da glasam :)

  10. Луло, ниси ми обрисала реакцију :(

  11. e, vidjela sam da si napisao "edit: fala" pa sam mislila da ti je neko drugi obrisao. sad imaš samo jednu, i to odabranu. nećemo da brišemo :)

  12. Јел смем негде да предложим свој постер за одабране?
    Јесте интерни, али је такође и феноменалан и мислим да заслужује место у излогу.

  13. Možeš okačiti jedino ovde:
    http://vukajlija.com/forum/teme/38645-vukajlija-o-vukajliji-interne-definicije-i-posteri

    Pa ako se svidi nekom modu, može biti odabran.

    Ukoliko ga predložiš negde za odabrane, može biti jedino obrisan.

  14. e, vidjela sam da si napisao "edit: fala" pa sam mislila da ti je neko drugi obrisao. sad imaš samo jednu, i to odabranu. nećemo da brišemo :)

    Па ту сам и хтео, ту и није хтео да ми обрише :(

  15. Ок, хвала ажурном модератору. Још једно питање, мислим да би било лепо кад би аутору јогурт_кифла била пружена још једна шанса. Готиван је лик.
    Имам сјајне аргументе, али њих ћу искористити када ми кажете да не може.

  16. pa eto, vidiš da je dobra reakcija, dobro sam i rekla. :)

  17. Ок, хвала ажурном модератору. Још једно питање, мислим да би било лепо кад би аутору јогурт_кифла била пружена још једна шанса. Готиван је лик.

    On ima dupli koji trenutno koristi, sa kog se i lajkovao. Original mu je banovan trajno, dupli može da koristi dok opet ne zajebe nešto.

  18. pa eto, vidiš da je dobra reakcija, dobro sam i rekla. :)

    Говно реакција ололо

  19. Ето ти сад. А ја мислио добар дечко.

  20. KO MI JE OBRISAO DEFINICIJU JEBO VAS ĆAĆIN ĆAĆA?!?

    Šalim se, ja došla da vidim kako ste, šta ima, da li ste raspoloženi noćas?

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.