Разноразно питање

  1. КОСТИЋУ ПИЧКОООООООООООООООООООО

    :утече преко ливаде:

  2. stefane odbanuj pezosaaaaaaaaaa!

    NIŠTA PREKO VEZE!

    Osim ako ima piva. Ili kurvi, onda je kul.

  3. КОСТИЋУ ПИЧКОООООООООООООООООООО

    :утече преко ливаде:

    HAHHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAH... Idukurac.

  4. Нема патогена у пишаћки, бре.

  5. NIŠTA PREKO VEZE!

    Osim ako ima piva. Ili kurvi, onda je kul.

    ajde moliim te, treba opet da mi sređuje gajbu za egzit.
    a i donosio je piva i svašta.
    ajdeeeee!

  6. a-a, prvo isplata, pa ćemo onda oko administrativnih detalja...

  7. što si zao, kosta, znaš kako dobra gajba!

  8. Nijesam vid'o, pa ne znam. Mora to prvo neki obilazak da se organizuje...

  9. ne mož se organizovati obilazak dok ga ne odbanuješ pa ja onda dođem. što si nelogičan? :)

  10. OĆEMO PEZOSA NAZAD!

  11. Taj pezos je bezveze, neću tako da se igram.

  12. gde ima da se kupe noževi oni lovački? jel zna neko neki sajt sa katalogom?

  13. Jebote ova tema je teško govno, samo neki spem, jebote ja postavim neko pitanje svi me iskuliraju, verovatno zato što sam ja jedini pitao nešto pametno, onda neko postavi neko nolajfersko pitanje a zatim se neko odmah pretvara u stručnjaka za tu temu i odgovara mu, naravno to se može ladno naći na guglu, a ostatak stranice je neko proseravanje, ko na četu. E da, i sledeća stranica je čist spem.
    Stvarno mislim da bi trebalo da se napravi neka nova tema kao "Ozbiljna pitanja", jer ja za tri godine nisam video raspaliju temu na celom forumu, i za tri godine niko mi nije odgovorio ni na jedno pitanje.

  14. Imaš nekoliko tema za ozbiljna pitanja, ova i jeste otvorena za spem. Hajde pitaj sad pa, ako znam, ja ću da ti odgovorim ozbiljno.

  15. TheVlajko
    Koliko košta jedan S-300 raketni sistem, neka novija upgradovana verzija uključujući rakete?
    Voleo bih da imam jedan.

    pre 3 dana

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.