Разноразно питање

  1. Oko 120 miliona US$, evo ti link... ala ti je ozbiljno pitanje...

  2. Ел може неко да ми препоручи књигу о Првом светском рату у Србији?

  3. Mi smo spremali neko takmicenje po Opacicevoj Srbija i Solunski front. Nije losa. Nije ni preterano dobra, ali je bila preporucena, a to valjda nesto znaci. Imao sam jos neku mnogo bolju o desavanjima u ISR i "oslobodilackoj borbi", ali sad mi nije tu, a da me ubijes ne mogu da se setim imena.

  4. Bruce, то сам чит'о...то би и у лектире требало метнути...

    Salmonel, фала на препоруци...

  5. Kostja, "Golgota i Vaskrs Srbije" 1914-18, vrh na tu temu.

  6. Ово је вероватно нолајферско питање. ллолололол
    Треба ми неко ко се разуме у компове и интернет. Другар има АДСЛ конекцију и краду му нет, а не уме да стави шифру и да заштити нет од крађе. Па ако може неко да ми каже како то да уради, био бих захвалан?

  7. Kradu mu žičani ADSL net? Kako majke ti?

  8. Каже да је укључено ваљда неко чудо ту што шири сигнал, немам појма јер немам такав нет. Каже ми да је његов другар успео преко фона да се конектује на нет. Ја имам обичан бежични нет и немам проблема. Углавном, треба му помоћ како да стави шифру на тај нет ако је могуће, ја се стварно не разумем.

  9. Pa imam i ja ADSL ruter, i ima WLAN za laptop uključen, ali sam stavio šifru. E sad, ne znam tačno kako se postavlja, to moraš da čekaš nekog ko zna, još je rano :)

  10. Evo ga... setio sam se. Kucaj u browser 192.168.1.1 i onda ti je username i password verovatno telekom i telekom. Onda ideš na Basic --> Wireless LAN, i imaš odeljak WEP sa poljima Key #1,2,3... i ukucaš u prvo polje šifru i to je to.

  11. Ako je Telekomov ruter onda ima na njemu dugme za WLAN - stisni dugme da ti se ugasi lampica ispod koje piše WLAN i rešio si problem. To je odmah iznad dugmeta za reset na belim modemima.

  12. Dobro Bruce to je rešenje, ali njemu možda treba WLAN pa je bolje da stavi šifru.

  13. Проследио одговоре другару, надам се да ће имати среће. Хвала на брзим одговорима. :)

  14. prelistaj temu unazad, javio je imao isti problem pa sam mu ostavio neki link sa gugla... ja se ovoliko razumem koliko vidiš gore :)

  15. Koji je smisao života?
    Zašto postoji nešto umesto ničega?
    Da li možemo objektivno da saznamo stvarnost oko sebe?

  16. Koji je smisao života?

    Kada vidim tvoj post, shvatim da ga nema.

  17. Tako je, slažem se da smisao života ne postoji osim onog koji mu sami odredimo.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.