Prijava

Ma znaš kako kažu, sa širokim pogledom na svet ide i širok čmar.

I da, nauči šta je trol, bedo ljudska. Svi vi, naučite već jednom šta znači u internet žargonu "trol" i "trolovanje". Idete mi na moj prelepi, ogromni, neverovatno uzbudljivi penis s tim: "Ti si trol, ti si trol!" Trol NIJE neko ko ima mišljenje ili stav koji se ne podudara sa tvojim. Prekinite da koristite to kao mehanizam odbrane svaki put kada ne znate da napravite repliku koja ima smisao.

EDIT: Optužba da je neko trol je obična intelektualna lenjost i kukavičluk da bi mogao da ispadneš idiot u raspravi.
Ubuduće, ako zaista misliš da sam trol – produži, ne moraš da ostavljaš komentar kako si ti jedini ukapirao da ja trolujem. Ok? Ne moraš da čitaš, ne moraš da odgovaraš, niko te ne tera da učestvuješ u diskusiji, ništa nije obavezno. Samo produži, to je sve.

А теби кад ослаби механизам одбране, купиш ктитора и бришеш коментаре. лололо

Вларслуљарбе, рецимо да нам се чула, разум и чакре отворе максимално, сва сујета нестане, и да након твојих образложења доживимо епифанију, схватимо сопствену глупост и усвојимо све твоје погледе на свет, да ли би се осећао пријатно у таквом окружењу или би пронашао неку екстремнију филозофију коју би пропагирао?

@Sreta-Šteta: Da, zato što si smarački smarač koji smara.

Jes, ja da pravim ozbilje replike a ti tamo da se kreveljiš od ushićenja što je neko naseo, e nećemo tako rođače. Moraš još da vežbaš, i dalje ostavljaš utisak da drviš kurac samo zato što ti se drvi, uči od najboljih.

екстремнију филозофију

Ovo implicira da sam ja već sada ekstreman, je l'? Izvini, molim te, šta je to ekstremno kod mene? Baš bih voleo da pročitam tvoju interpretaciju.

матори ти ћеш да завршиш сам и одбачен са таквим ставом лоло

Sve se svodi na konformizam, dakle. Tako sam i mislio.

"Ma znaš kako kažu, Sa širokim pogledom na svet ide i širok čmar".
POBEDIJO!!111!!

Ima li neko titl za dokumentarac Marley(2012)?

Bolje priznaj da si trol iako nisi. Ovako delujes smesno. A i sto konstantno vredjas ljude, jel zato sto nemas argumente? Pa ti si iznad nas, ne bj trebalo da te pogadjaju nase reci

Ma znaš kako kažu, Sa širokim pogledom na svet ide i širok čmar.

Ma znaš kako kažu, čmar ima brojne nervne završetke, više nego glavić, te njegova stimulacija dovodi do intezivnog orgazma. Da ne pominjemo stimulaciju prostate. Nije to inherentno loše.

Vlasuraljbe zasto im se pravdas? napisao bih sada lololo ali ja to ne koristim

Pravdanje? Ja bih to nazvao konstatovanje činjenice.

Pravdas se za svoj siroki cmar. To je samo tvoja stvar jbt

Ovo implicira da sam ja već sada ekstreman, je l'? Izvini, molim te, šta je to ekstremno kod mene? Baš bih voleo da pročitam tvoju interpretaciju.

Ово је стварно клиначки закључак и довољна потврда да се зајебаваш. Ал да не рушимо снешка.
Не, то не имплицира да си сада екстреман. Уопште. Био ти озбиљан или не, ја се са одређеним делом ставова које си изнео овде максимално слажем, али ти ставови (срећом), уопште не утичу на моје свакодневно функционисање и социјалну интеракцију. Једноставно, милије ми је било малопре да одем да гледам комуналце како ми празне говна из јаме, него да пишем овај коментар. Елем, ако би био рад да ми одговориш на питање: Да ли би био задовољан да живиш у околини која дели све твоје ставове? Пошто пљујеш по нама конформистима, а ти својим кобјашњавањем по форуму заправо настојиш да доведеш васцијело човечанство на свој прогресивни културни ниво и своје идеале.

И питањце једно обичније, колика је дневница главног зидара?

primetih da na ovom sajtu ljudi sa nekim realnim rezonom često dobiju etiketu trola, najčešće džimi, a u ovom slučaju i brankica90

realno, složio bih se s njim u mnogo stvari koje je ovde po forumu postovao. mada zna da ga pretera, kao npr onaj pokušaj opovrgavanja tomice akvinca i slično, al nije da nije bilo interesantno

a jes da prećeruje ponekad.