Prijava

Opet ti o pederima. Aman interesuju li tebe zene?

LOL.
Čitao nam je profesor protokol sa jedne seanse. Dolazi mladić kod psihoterapeuta i ovaj ga pita za seksualni život. Kaže mladić nešto u stilu, ničim izazvan: "Privlače me samo žene!" Psihoterapeut shvati o čemu se radi i onda krene da okoliša: "Jeste li imali seks skoro?" Mladić: "Da, ALI SAMO SA DEVOJKAMA!" (To je na foru one narodne pripovetke kad čovek dođe kod žena koje sede oko vatre i kaže: "Pomoz' Bog, zla ženo!" i onda se neka od njih sama prepozna.)
Mnogo postova na Vukajliji me podseća na ovu situaciju.

Čemu toliki tabu?

Tabu na tarabu, da svi vide.

Nije to tabu po mom misljenju nego ti forsiras to nadajuci se da ce se ljudi primiti ali ti je to bzv. A sto se tice pedera kad sam bio mladji sam ih hejtovao itd a sada me boli kurac ali ih ne volim i mislim da je to bolest povezana sa hormonima i da je uglavnom urodjeno.

Али Брано, ти си први поменуо гејеве... Џаст сејин'...

A sto se tice pedera kad sam bio mladji sam ih hejtovao itd a sada me boli kurac ali ih ne volim i mislim da je to bolest povezana sa hormonima i da je uglavnom urodjeno.

Uvek kad ljudi započnu rečenicu sa "Nemam ništa protiv njih, ali..." znam da posle tog "ali" ide najveća gomiletina homofobičnih sranja ikad.

Pa ne mogu da kazem da ih volim kad ih ne volim. A jel ti mislis da je to normalmo? Jesi ti gej pa ti normalno ili si samo sirokouman za razliku od zadrtog i zaostalog balkanca tj. mene? A citao sam malo o toj teoriji za hormone i mislim da je tacna i da je u vecini slucajeva homoseksualnost urodjena.

није матори то хомофобија, та појава подразумева мржњу и страх, често ирационалан, овде, бар се надам, нико никога не мрзи већ износи један став, који уопште не мора да буде инспирисан сексуалношћу.

Мислим да је причање о гејовима директно повезано са недоступношћу вагине у животу појединца који збори о лгбт комуни најмање годину дана. Како вам уопште падне напамет да дрвите о гејовима? Је л често размишљате о њима? Јесте ли толико радознали шта Аздејковић и још неки раде кад остану сами? Да не би сте волели да им се придружите када толико помињете?

Ovo sto kaze david i ovo sto kaze pacov ali samo da kazem da je on forsirao pricu o pederima pa sam ga pitao sta je zapeo za njih. I hteo ja da ga pitam
Jel jebe nego rekoh nepristojno.

није матори то хомофобија, та појава подразумева мржњу и страх, често ирационалан, овде, бар се надам, нико никога не мрзи већ износи један став, који уопште не мора да буде инспирисан сексуалношћу.

Stav moraš da formiraš na osnovu nečega. Ako imaš stav da je homoseksualnost loša, morao si da ga formiraš na osnovu nečega:
a) podsvesno se plašiš sopstvene homosekualnosti pa svoj strah i automržnju projektuješ na druge,
ili
b) glup si, jer iz neinformisanosti i predrasuda nastaje strah i mržnja,
ili
c) jednostavno si zao i mrziš ljude koji su drugačiji od tebe u bilo kom pogledu.
Ne postoji četvrto.

Za pacova pitanje. Jel tvoja bese defka o kafani kod Cede celara? Cini mi se da tu pise da je blizu buske u kv, a posto cesto prolazim kroz kv i na buskoj sam jel to u onom krugu oko stanice ili negde blizu?

Jel se plasis ti svoje heteroseksualnosti a? Pa sto je onda nekrofilija losa ako su samo ta tri razloga? I nisi mi odgovorio na prethodna pitanja

Stav moraš da formiraš na osnovu nečega. Ako imaš stav da je homoseksualnost loša, morao si da ga formiraš na osnovu nečega:
a) podsvesno se plašiš sopstvene homosekualnosti pa svoj strah i automržnju projektuješ na druge,
ili
b) glup si, jer iz neinformisanosti i predrasuda nastaje strah i mržnja,
ili
c) jednostavno si zao i mrziš ljude koji su drugačiji od tebe u bilo kom pogledu.
Ne postoji četvrto.

могуће, могуће...
а диви га Блиц што је застранио лоло
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/551827_266047750160203_109047159193597_496163_1474284285_n.jpg

Jel se plasis ti svoje heteroseksualnosti a? Pa sto je onda nekrofilija losa ako su samo ta tri razloga?

Uf, uf, kakav polemičar! Ovo je izvan moje lige, povlačim se!

Miloše, jeste to moja defka o Čedu Čelaru. A kafana je kod one metalne pasarele, gde se parkiraju taksisti. Ima tu 2-3 kafane minimum a u sredini je Čedo. Ona ulica u koju samo autobusi i taksisti mogu da uđu, spičiš pravo i dolaziš ispred tih nekoliko kafana.

E hvala. Bas cu negde da svratim kad budem mogao

Batali, Vlasino, vidiš da se niko ne peca. A i realno nisi trol Džimiju ni do kolena, to ti je maher nad maherima, sve nas je ubedio da je malo nakrivo nasađen i stvarno misli to što priča.

Ma vi ste se već upecali na sopstvenu glupost. Počeo sam stvarno da mislim da nemate mentalni kapacitet da obradite neke stvari. Inteligencija ne služi samo za rešavanje matematičkih zadataka već i za primanje i obradu informacija iz spoljašnjeg sveta i uklapanje tih informacija u koherentnu celinu. Vama to nedostaje (većini barem koju ovde srećem). Vaš model sveta je toliko ograničen i uzak da mi vas je prosto žao. Najiskrenije vas žalim ponekad.