Разноразно питање

  1. Ok, ajde se ispravim: postoji način da i sleng bude definisan duhovito, ne mora duhovito, bar iole zanimljivo, ako i to ne, ono bar originalno i sa autorskim pečatom...ipak su klinci moderatori sve upropastili kačeći na naslovnu debilne kratke definicije iz 2007, tipa Ćale-Otac-Vops-Pivo, jer je to šatro tradicija ( pitam se koja tradicija kad na sajtu ima 100. 000 definicija o čaku norisu i jeleni karleuši) a onda se pojavilo još gomila klinaca koji sledi tu imaginarnu tradiciju, jer majmun radi što majmun vidi. I to ti je to

  2. privati mi se, električare

  3. Prešaltajte se vi na mozak, ako ga imate. Nemojte da radite u leru.

  4. http://vukajlija.com/sifra-delatnosti/590484

    A HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAH
    HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHA
    HAHAHHAHAHAHAHAHAHAH
    HA
    HAHA
    HEHEHE
    HOHOHOH
    zabolje me tiba od smijeha, kolko je lik KOBJASNIJO i ISPANDANISAO plus braćori, ZNAŠ ME ZNAM TE xD, OVAPLOTIJO, patrik (zguza vas on).

  5. Jesam li preskočio koju lošu foru kojom silujete sajt?

  6. Realno, ovo je šit defka, minus.

  7. To ona fora: "Baci ciglu i budi precizan!" Hahahaha ahahahah hahaha hahaha NE!

  8. Dovoljno je samo da se pođe na čet i vidi se ko i šta sačinjava dobar dio ovog sajta trenutno, kurve, vonabi jebači i ljudi koji ne zaslužuju dial-up, a kamoli koji brži internet. Solidnu definiciiju ne umijete napisat ali zato umijete promijenit avatar po šes puta dnevno.

  9. I dalje u opisu sajta stoji rečnik slenga, a onu definiciju tog izraza u kom bi drugom rečniku našao? Raspatikaj sa sajta ako ti sleng smeta.

  10. Dovoljno je samo da se pođe na čet i vidi se ko i šta sačinjava dobar dio ovog sajta trenutno, kurve, vonabi jebači i ljudi koji ne zaslužuju dial-up, a kamoli koji brži internet. Solidnu definiciiju ne umijete napisat ali zato umijete promijenit avatar po šes puta dnevno.

    Jes, sramota me što dolazim na čet u poslednje vreme. I ja sam sranje autor, al barem ne kenjam drugima, niti se uvlačim u dupe po komentarima.

  11. Jebe se meni za stanje na sajtu, nego postavljam sta me čeka ovih dana.
    Zidanje i ovaj kamion što mi donosi cigle.

  12. I to nas obaveštavaš na raznoraznom pitanju? Mrš na Podijeli sa Vukajlijašima, ili barem Moram nekom da se izjadam...

  13. Solidnu definiciiju ne umijete napisat ali zato umijete promijenit avatar po šes puta dnevno.

    napisao si 2 (slovima dvije) definicije u 2012. najlakse je srat....

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.