Разноразно питање

  1. Зна Мурињо

    кад је отварање свечано ОИ и на ком каналу има?

    http://www.b92.net/sport/london2012/olimpizam/vesti.php?yyyy=2012&mm=07&dd=27&nav_id=629910
    Kod njih u 20:12 tj. kod nas u 21:12

  2. ниси у праву. јесу они износили мишљења, али квалитетно.

    Ne bre, većinu nije bilo kvalitetno, nego je bilo go kurac, nekad čak i gluplje nego većinu definicija danas...ipak je bila veća sloboda govora, a samim tim i mesta da se kaže nešto zanimljivo

  3. Po kom principu se pojavljuju definicije u gornjem desnom uglu sajta?

  4. najnovija ide gore levo, ocenjene nestaju

  5. eldepeovci mrze bosance, a poglavica im polubosanac, idol im bosanac, smijurija.

  6. A taj poster, takođe ne znam šta je, mlatnuo sam minus.

    uf, dobro je, ja reko da nešto nije u redu sa mnom.

  7. Zašto je, O DOĐAVOLA, Đovak nosio zastavu Srbije na ovom defileu? Zašto ponovo nije nosila Jasna Šekarić? Mislim da je ta legenda zaslužila, a ne onaj iz Monaka....

  8. I jeste li osjetili ovaj zemljotres?

    Jedno 7 rihtera, spao mi luster na glavu....

  9. Moj mlađi brat primetio, ja ništa, a u istoj smo prostoriji...

  10. Meni kaze drug da je bio, ja mu rekao da je lud. Je l' bio i gde se osetio najvise?

  11. Izgleda ovamo kod mene u Hercegovini.

  12. U Zenici valjda najviše, a osjetio se od Sarajeva do Banja Luke, koliko primjetih
    http://www.emsc-csem.org/Earthquake/earthquake.php?id=279673#summary

  13. Ja ništa nisam osetio.

  14. Ovde (Sarajevo) se baš osjetilo.

  15. je li bio novi potres?

  16. Док не крену солитери да се руше, ја то не зовем земљотресом.

  17. Kifla i šećer

    Zašto je, O DOĐAVOLA, Đovak nosio zastavu Srbije na ovom defileu? Zašto ponovo nije nosila Jasna Šekarić? Mislim da je ta legenda zaslužila, a ne onaj iz Monaka....

    Она није заслужила ни да се нађе на овим Играма, а не заставу да носи. Испала је тежак говнар што је отишла захваљујући туђем резултату, оставивши испред телевизора човека који је заслужио да се нађе тамо. Даље, пре четири године је носила, што јесте заслужила својим резултатима и мислим да је једном сасвим доста за било ког спортисту, јер се Игре не одржавају свако мало. Ђоковић је био најлогичнији избор, јер заставу обично носи највећа звезда, а он је вероватно најпознатији српски спортиста у историји. Волели га или не, то су чињенице.

  18. Испала је тежак говнар што је отишла захваљујући туђем резултату, оставивши испред телевизора човека који је заслужио да се нађе тамо.

    Nisam u toku, ako može malo pojašnjenje, zanima me.

  19. Али ипак је Јасна веће име од Новака.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.