Prijava

Šta da radim- procurela mi je klima (kako bi rekli-unutrašnja jedinica) ; šta može da bude u pitanju, je l' zna neko?

provjeri da li ti je crijevo koje izbaca vodu napolje začepljeno

provjeri da li ti je crijevo koje izbaca vodu napolje začepljeno

To se zove urinarna infekcija.

ne, to se stručno zove crijevo za kondenzat.

Hvala drugari. Malo je nezgodno, jer sam na četvrtom, a jedino kroz nizak prozor to može da se proverava..ali, šta da se radi.

Yeah, lako tebi-kad valjda iz iskstva zboriš :)))

samo provjeri da li kaplje voda dok klima radi. ako ne kaplje znači da je ili začepljeno ili da se pomjerilo tako da više nema pad i da se kondenzat vraća u unutrašnju jedinicu. PAZI DA NE PADNEŠ! ako nije to onda pojma nemam šta je. zovi majstora :)

Jeste, paninaro-evo sad je isključena i ne kaplje. Znači da je crevce verovatno u pitanju. Hvala još jednom! :)
Ih, šta će mi majstori pored ovakih drugara na Vuki :))

Pazi da ti ne iskaplje to govno na komsijinu terasu da ne izbije neki balkonski rat, lolo.

šta fala? to ti je 20 evra :))))

Yeah, ja sam na vr' kule, tako da mogu da mi prdnu pod prozor samo :)
Paninaro, aj' zabeležider mi broj tvog tekućeg računa, pa da uplatim...kad HVALA ne deluje :)

Bosanci, da li vi sarmu zovete sarma ako nema mesa, tj. posna je, samo sa pirincem i tim kurcima?

a za kapljanje je YeahBatch u pravu, ja sam prošle godine zamalo tužbu popio zbog kapljanja komšijama. u podgorici ima neka opštinska odluka o tome.
šalim se, naravno :)

:))

Ma, nemam terasu, a moja klima je između redova sa terasama, samo bi mi još to falilo.. da se tužim i ružim šnjima..inače, njih libo dupe kad se šetaju po mom krovu ko po šupi, pomerili mi crepove i sad imala potop posle ovih kiša. Koje je prokletstvo kad živiš u tavanu ljudi moji!

nije tavan nego potkrovlje. zvuči ljepše i kul. a ustvari je ljeti vruće - nikako ohladiti, zimi hladno - skupo zagrijati. najljepši su stanovi u sredini, komšije okolo pomažu i kod grijanja i kod hlađenja. živio sam nekada u potkrovlju pa znam.

Prokletstvo života u potkrovljima Luksemburga je ovo:
http://www.portlandbirdobs.org.uk/wp_weasel_4_160408_450.jpg

Nema kuće na koju se ne penju, grizu kablove na auto-instalacijama, čangrljaju po celu noć po krovovima i tavanima, igraju se i sve tako...
A zaštićene su zakonom, majke im ga...
Ima ih pun kurac, svuda i na svakom mestu. Od centra grada do najveće vukojebine...

Zanimljiva neka macka.

Kurde nabavi Teslu i preko noći ga stavi na punjenje. Biće im to zadnji kabal u životu.

Na luksemburškom se zove "vizl"...taman isto kao i na engleskom.Pre su mi bile slatke živuljke, al' sad ih mrzim do 101 i nazad.
Glavna fora im je grickanje kablova na kolima i po kućama.

nije tavan nego potkrovlje. zvuči ljepše i kul. a ustvari je ljeti vruće - nikako ohladiti, zimi hladno - skupo zagrijati. najljepši su stanovi u sredini, komšije okolo pomažu i kod grijanja i kod hlađenja. živio sam nekada u potkrovlju pa znam.

Ljudi su stipse kad je to u pitanju, priznajem puko sam prilične pare da odradim izolaciju kako valja al zato nema zime, greje se čitav stan jednom peći na drva a klimu ni nemam.

Je l' to Mala Vidra, lolo?