Разноразно питање

  1. hidrociklin keva, kad sam bio klinja, kolena mi uvek starala, bio pre neki hidrociklin u prahu, narandžasta bočica, pa kad pospeš po rani, ko šećer u prahu na jagode:)

  2. А није то оригинал, кладим се, подсјећа на онај! :)

    Радјарде, можда јодом или кантарионом или ни са чим, који ћеш курац мазат :)

    ЕДИТ: Ипак јесте, сад погледах остале, бавоооооооооо!! :))

  3. Radjard:
    ja nisam smela ništa, mada zavisi od ozlede i lokacije iste.
    Ponegde ide ispiranje 3% hidrogenom, zatim sprej oktanisept, ali mast uglavnom ne. Mislim da tako transferuješ rukama na mast bakterije.

  4. Ima li neko od prisutnih da se razume u mobilne telefone? Ako ima, nek se javi ovde ili na PVT.
    Unapred zahvalan.

  5. Ja se ne razumem ali mogli bismo da popricamo ;)

    :Fljus: nisi zensko, nista.

  6. Ме$а, сад се сјетих окле оно некадашње АТАТАТАТАТАТАТАТАТА и тобош ногом ударци, кад сам био мали, а то сам ође видио :Д

  7. Ма питам јер ми жена рекла у дому здравља да мажем шаљићеву маст, а она ми не делује баш адекватна за ово. Ма нећу га ни дирати, ионако треба да ми превију то пресутра. Браду сам отворио о бетон, ако нешто значи. :Д

    hidrociklin u prahu, narandžasta bočica, pa kad pospeš po rani, ko šećer u prahu na jagode:)

    Ко клинац сам једва чекао да паднем, да поспем по рани мало овог чудесног праха. :))

  8. Ко клинац сам једва чекао да паднем, да поспем по рани мало овог чудесног праха.

    Ja bih posetio doktora da sam na tvom mestu.

  9. Aman, čoveče, poslušaj me za aktivni kiseonik, ako ne veruješ guglaj!

  10. Био јутрос, није ништа нашо...

  11. Prah čista mađija, ko da su ga škotski gorštaci druidi miksali:)

  12. Био јутрос, није ништа нашо...

    Onda nemoj ni da mazes nista, boli te kurac.

  13. natnat
    Aman, čoveče, poslušaj me za aktivni kiseonik, ako ne veruješ guglaj!

    Ја сам упознао само ове што се куну у активан угаљ, за кисеоник не знам. Саћу видим.

  14. Đango
    Prah čista mađija, ko da su ga škotski gorštaci druidi miksali:)

    http://www.youtube.com/watch?v=C0LJI1NGYlw
    И ГАТАРЕ ДОЛАЗИШЕ, ДЛАН И КАРТЕ ГЛЕДАШЕ МИ

  15. Ona bi te naprskala aktivnim kiseonikom i u glavu da ti pucaju...

  16. Jesam ja za tebe ONA?

  17. ONA ONA ONA MI JE SRCE SLOMILAAAAA

  18. Zakopali ste temu vašim bračnim problemima. Imate savetovalište, pa se tamo doprcavajte.

  19. Zakopali ste temu vašim bračnim problemima.

    Hajde onda odtrpaj temu nekim raznoraznim pitanjem.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.