Разноразно питање

  1. Zna mr. Vagilni kako se žensko oseća, ali sve je to u redu :)) Mnoge su stidljive u početku, lutkice male :))

  2. E, bolje se ti malo posveti toj ženi pred spavanje, pametnije bi ti bilo :))

  3. Eheheee, FMN :))))
    Laku noć, društvance, kuckamo se :))

  4. Posvećena je ona, ne brini se. Ja, jebiga, patim od viška energije. Kad sam bio mali, vodili su me na VMA da vide šta mi je. Kao povišen nivo testosterona u krvi. I ja prestanem da jedem testo. Ma kakvi, ne vredi...

  5. Laku noć, Gogo :))

    Ma da, hiperaktivnost može da bude jako nezgodna... Baš sam se sad zabrinula za tebe...

  6. Kurd vam je suptilno rekao da je kremirao lasicu, a vi niste razumeli.

  7. Je l' bi znao neko da mi kaze kako se pravilno gramaticki pise maltene.

  8. ja bih reko da je tako kako si ti napisao.

  9. U tom slucaju je glupo pitanje.

  10. Често је користим, па ме занима је л' зна неко можда порекло те речи?

  11. (Z)amal(o) te ne pa nesto. Valjda. :D

  12. Da ne zna ko kako se zove crtani, puštao se kod nas još dok su se puštali normalni crtani, uglavnom, crtani je nasilan, ima scene tuča, ubistava, rasprskavajućih glava, borci su nekkavi nadljudi (džinovi, ekstra razvijeni i svi imaju neke specijalne skilove).

  13. Našao sam! Samo da izguglam pa dijelim s vama.

  14. Smarko evo ga! Viđi, stvarno ga evo!

  15. Је л се маже некаквом машћу зашивена рана?

  16. Hidrociklin

    EDIT:
    Al' bolje pitaj Majav...mene su samo krpili, nisu me učili da i ja to radim. :-)

  17. Ne bih preporučila hidrociklin, mnogo je masTan, može da ti se inficira, pre bivacin sprej ( ali trenutno ga ima samo u Bosni) ili moj lek za sve - AKTIVNI KISEONIK!

  18. Moj ortak kad je operisao slepo crevo je mazao.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.