Разноразно питање

  1. Јави нам каква је! лололо

  2. Slikaj joj sisu i picku i okaci ovde, pusti enemija.

  3. Slikaj joj sisu i picku i okaci ovde, pusti enemija.

    +1
    лооллоло

  4. Ево ти, гледај ово, лупај се по грудима и урлај док не дође.
    http://www.youtube.com/watch?v=7-5_8af3TiY

  5. Slikaj joj sisu i picku i okaci ovde

    a pazuh? baš mi se pohvalila da je išla na brazilku :) njam njam
    e da:

    ali ona je tako, tako... neka patišpanj reč

    Valkira!

  6. sta je ono za autora moot, petostruko banovan, modovi isli na sigurno :)

  7. banovan pa se vratio sam od sebe, pa opet, i opet i opet dok se nije smorio

  8. ciji ono dupli on bjese?

  9. Može ban na 3 dana?
    Hvala.

  10. Vučica21

    Može ban na 3 dana?
    Hvala.

    Одјавиш се на 3 дана, има исти ефекат.

  11. Pošto deky_aod sada ima preča posla, da pitam ostale.
    Šta mislite zašto su prevaranti koji su u braku (i muški i ženski) i dalje u tom braku?

  12. зато што је развод гњаважа

  13. Zbog dobrog seksa, para, dece, stambenog pitanja. Recimo.

  14. па шта знам, мислим да да, и све ово месалинино некако потпада под ово моје резоновање

  15. Jer nece svalerka da pere gace i kuva rucak nego da se jebe.

  16. Зато што се брачни друг претвара да ништа не примећује. Имам осећај да бар једна трећина бракова код нас функционише тако што жена размишља "док он мене задовољи с времена на време и доноси плату у кућу, није ме брига што креше са стране".

  17. Zbog dobrog seksa

    Da se zadržimo na ovome, jer je vrlo bitno da se to u srećnom braku podrazumeva, jer para dece i stana ne mora ni da bude. E, ako je poenta varanja seks, onda čemu?

  18. Šta mislite zašto su prevaranti koji su u braku (i muški i ženski) i dalje u tom braku?

    Pa zavisi od milion stvari, jeb'ogati, nije svuda isto.

    "док он мене задовољи с времена на време и доноси плату у кућу, није ме брига што креше са стране".

    Zato što i ona kreše sa strane. :D Ma tuga tužna. Ja se samo nadam da se nešto slično meni ne desi tj. da budem imao normalnu ženu, no do tog dana... :)

  19. Prvenstveno đece. Ostalo je sve nebitno. Ionako se ne jebu poslije 15 godina braka ili dvoje djece (osim u mozak, što bi reko Željko Pervan - seks sa ženom poslije 25 godina braka vuče na incest).....

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.