HBSV - ХексБол Савез Вукајлије

  1. Ja sam Kolonac
    Ja sam Kolonija
    I am Kolonija
    Kolonci are my bitches

  2. Oćemo l ' poigrat?

    Ponavljam, JA SAM SKOČIMIŠ PIJE JOGURT i NOSIM BROJ 69. Kraj nika mi je ZASTAVA BOSNE I HERCEGOVINE, što ne znači da sam balija, nedo bog, već nam tako nametnuli, KOSOVO JE SRBIJA!

  3. Ček, kad su vama uveli struju tamo? :D

  4. Kad sam ja stupio na vlast

  5. Šta te boli kurac kad su uveli struju, aj' da igramo... :D

  6. Ja ne mogu sad, moram da idem a i stavio sam da se skida 300 sranja.

  7. Kraj nika mi je ZASTAVA BOSNE I HERCEGOVINE, što ne znači da sam balija

    nego šta si?!

  8. Sunet.

    Pa sta ti mislis sto sam sebi dao nadimak sunshine, zbog sunca?? :D

  9. XD

    Fale nam Šiiti, da se makljamo! :D

  10. ima li tog linka igdje?

  11. Управо долазим са скаутинга екипе форума "Бурек".На њиховом форуму сам нашао назив собе и пасс а за ник одабрао рандом никнејм са њихове хексбол теме.Нису ме провалили :)) .Прво што сам приметио је одличан пинг у игри.Имају добар аплоуд , 3 на 3 скоро да нема лага.Приметио сам и да су доста боље уигранији од нас , доста дуже играју.Такође стално нападају непознате никове да су са вукајлије ,хаха , и тамо смо популарни.Све у свему , мислим да су за нијансу боље уигранији од нас , по скиловим смо ту негде исти , што значи да реално имамо шансе да их добије , ако се меч уговори.Преговори су у току.

  12. LAKI JEBE!

    oćel bit kakve igre?

  13. Zajebi to, počinjem da idem uigraonicu, da jebem ko čoek!!!

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.