HBSV - ХексБол Савез Вукајлије

  1. Aj dok ovi povlašteni igraju, da mi boranija odigramo u drugoj sobi. Treninga nikad dosta.

  2. PPP velikim slovima bre je pass .

  3. aj pravim ja sobu za trening buraniju

  4. Ja uso na trenutak vidim tek pocese sad , al ne znam dal je sigurno , ne mog se povataju ovi PPP .

  5. Ja ne mogu sutra da igram jebiga.

  6. Биће озбиљних промена , оно вечерас је било расуло најгоре.Зовем 6 играча по мом избору и ћао , овако се не исплати уопште.

  7. Лаки одлучује,ксела ај види у колико сати можеш,јер голмана правог немамо

  8. Pa gledaj, ja sam tu od 19:00 do oko 21:30 onda moram da idem, i nisam tu sve do oko 2:00.

  9. Нисмо ни одиграли,тек сутра се игра

  10. Утакмица се неће играти ни сутра ни у суботу , због немогуства играња неколико важних играча.Тако да одлажемо текму за недељу , традиционално најбољи термин.

  11. Imal šta za buraniju?

    Aj nek neko hostuje, tačno mi se igra.

  12. Nama se pojavio lik koji ima wireless sa samo jebenih 256kbits aplouda i kod kojeg smo opusteno igrali 5 na 5, znaci gurao je sobu od 10 ljudi sa pristojnim pingom. Recimo da smo to kao resili, mada ko zna sta ce opet biti kad upadne vas petorica. Uglavnom, veceras smo probali ali nije islo, jebiga. Ono sto je zanimljivo je da imate par likova koji mnooooogo vole da chatuju plus ovog sto je bio navalio da snima k'o da mu zivot zavisi od toga :D Bilo bi dobro kad bismo to smanjili na razumnu meru, iako kapiram da medju vama ima dosta mladjih (vidim da ovde neki pominju da jos uvek idu u skolu). Nismo mi neki namcori niti profi igraci (neki od vas su kasnije videli kako ja igram kad smo picili malo 2 na 2) ali mnogo je, kume... ubiste u pojam na chatu...

    Za sledeci put cemo se organizovati da u sobi budu samo oni koji igraju i to je to. Aj zivi bili pa da nam se malo vise posreci sledeci put.

  13. plus ovog sto je bio navalio da snima k'o da mu zivot zavisi od toga :D

    :)

  14. Оно што се десило синоћ је брука и срамота за наш тим и сајт генерално.Када се узме у обзир понашање неколико наших чланова , људи који су дошли да играју са форума ППП-а стичу утисак да смо ми група ретардираних и дебилних балаваца који не могу да се контролишу ни 2 секунде а да не пишу на чету.Као да немамо ни 10 сантима здраве вене!

    Стога , организација следећем меча у недељу ће бити доста ригорознија.
    Они који ће играти ће све податке добити на ПВТ.
    Што се тиче саме собе у хексу , чет на што мању меру да се сведе , за време утакмице НИКАКО.Све осим "да ли смо спремни" и сличног је сувишно , за остало имамо тему на форуму.
    Има нас сувише много.
    Дио и Хуго Чавез се не појављују на теми , немају ни своје дресове , нема их ни на тренинзима.Нису прошли ни тест већ су примљени на име.
    Од данас су они пребачени на списак потенцијалних кандидата за шири списак репрезентације.

  15. Sad ko u americkim sportskim filmovima los pocetak al na kraju happy end

  16. Još nam samo fali mladi talenat koji će u poslednjem trenutku da postigne odlučujući pogodak za našu ekipu. ;)

  17. Ja sam odma izašao kad sam video da vas već ima 5-oro a što niste poibacivali one što guše čet