HBSV - ХексБол Савез Вукајлије

  1. To ce Dzanke daje gol i dolazi mu 3. riba i sapne mu na uvo "Jedva cekam veceras"

  2. L@Ki sta se desilo, nisam bio aktivan ovih dana, radio sam. Skim se igra, jessmo li nasli protivnike i da li sam ukljucen u tim za taj mec ?

  3. Kakvo neodgovorno ponašanje, sram da vas bude. Kad izađete na teren, predstavljate čitav sajt, elitu... Sramoto jedna, sve bih vas banovao na po 7 dana, zbog nepoštovanja reprezentacije i ovog saveza... Nemam riječi, stvarno...

  4. Laki, opusteno... da nije bilo laga tj. da je igra sljakala kako treba, veruj da mi ne bi uopste obracali paznju na chat (cak je u jednom momentu sljakalo svima osim nasem Timmiju, i zbog njega smo morali da batalimo)... ovako je bilo napisano nekih nebuloza koje su mozda bile nepotrebne, tipa "jebi PPPovce" od strane vaseg dzankija + sto je nekima pisao "mrs napolje", "kikuj idiota" ili tako nesto ... mi nismo klinci da bi nas vredjalo tako nesto ali jebes ga, nema potrebe stvarno... covek je posle rekao da je zajebancija ali tako se zezaju jos samo deca iz osnovne skole, bezveze je. Nemam nista licno protiv coveka, neka igra i sledeci put, samo malo samokontrole...

    I kupite ovom bratu bioshockeru neku profi kameru, da se ne muci covek sa Frapsom ili cime je vec hteo da snima :D Evo, ja prvi dajem donaciju od 100 maraka, vidim da voli da snima vise nego 'leba jesti :D

  5. Ćuti nindza još će mu pasti na pamet da glumi stojanovića lolo

  6. covek je posle rekao da je zajebancija ali tako se zezaju jos samo deca iz osnovne skole, bezveze je.

    xD on valjda jeste jos u osnovnoj, ili je tu nedje na prelazu.... al ne zamjerite mu dobar je to co'ek.

  7. Svaki trenutak koji ova ekipa zvanicno provede na terenu mora da se zabelezi! :D
    Bobe (el tako bese silent bob ?) nije fraps , cam studio je u pitanju , da me jebes dal sam snimio klip preko njega do sad :D

  8. Još kaže da jebe...

  9. Oce neki smrtnik sada da igra ?

  10. Ovo je vec preterano .

  11. xD jel se desilo do sad da onaj prvi ping bude veci od drugog??? 3800/1230 :D

    aj nek hostuje neko

  12. jbg videli ste kakav je moj host :)

  13. Hocemo li oprziti nesto ?

  14. Ocemo da igramo neku tekmu tipa 3 vs 3 , al da se nadje hostesa valjana .

  15. hjo hjo hjo ja bih al sam zauzet, oragnizuj nešto pa ču doči...

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.