HBSV - ХексБол Савез Вукајлије

  1. Ипак ћу да предводим тим сутра против ФМ Круа.Увидео сам неке ствари и немам намеру да уступам своје место некима које ово и не занима толико.

  2. Ja nisam bio tu jel nije kasno da se igra liga kselo jes tu

  3. Dule dobili smo službenim rezultatom jer smo ti i ja bili spremni dok se ova dvojica nisu pojavili :)

  4. Ako je neko za hax sa kim jos nisam igrao nek mi se javi na pvt.

  5. Vidim da svi kulirate Xelinu ideju iako je dobra. Ja sam ZA njegov predlog. I kad budu igrala ta 2 tima, mnogo lakše ćemo navatati bar po 2, ako ne po 3 igrača od ukupno 10 koji će moći da odigraju utakmicu. Timovi treba da budu podeljeni pošteno. Znači ne može u jednom timu da budu svi dobri igrači (reprezentacija), a u drugom timu oni malo lošiji (koji nisu rep), dalje, svaki tim mora da ima bar jednog extra dobrog odbrambenog igrača i jednog super napadača, i još dvojicu igrača koji su dobri skoro kao ova prva dvojica koji mogu da ih zamene ako ovi nisu tu, a da tim opet bude jak. Svaki tim treba da ima i još nekoliko prosečnih igrača i na kraju još po nekoliko nešto lošijih igrača. Tako pošteno podeljeni možemo da igramo. Ali od ovoga verovatno nema ništa dok se ne završi liga.

  6. ako dusan1001 nije bio tu onda oba tima nisu bila kompletna to ne može biti službeno!!!

  7. Ja sam bio tu i ksela al njih nije bilo morao sam da odem i kad sam se vratio pitao dal su se pojavljivali i dal možemo da odigramo

  8. http://i1103.photobucket.com/albums/g471/dusdan47/Untitled-17.png
    eo ovo je bilo negde oko 8 pola devet kad je i trebalo da se odigra kad se nisu pojavili ja sam otišao
    EDIT bilo je i više verovatno ja sam otišao oko pola deset

  9. e onda dobro, izvin'te... :)

  10. aj nek hostuje neko

  11. Одабрани репрезентативци нека буду у приправности , очекује нас меч у 9 сати.

  12. Evo, meni se igra, nisam 300 godine, ako neko hoće, neka dođe. Ne znam da li mi je dovoljno brz net za sve, ali šta je tu je. Max 6 igrača.

    http://www.haxball.com/?roomid=78a15c172a31e02fd2335f1c1916b12927d13a2e1017baf7f760669be96abc21&pass=1

    pass: vuka

  13. Aaaaa, Džanki beži kad pobeđujem, jooooj. :P I da, soba je zatvorena.

  14. јесте јесте, а пинг 890/1203

  15. Ксела ме је обавестио да тим ФМ-а можда нече моћи да се окупи вечерас.
    Ми ћемо да се скупимо , па ако дођу дођу , ако не , ником ништа.

  16. Ko god ulazi u burek sobu za hax ball i koristi moj nadimak ,molio bih da to ne radi vise.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.