HBSV - ХексБол Савез Вукајлије

  1. Prijavljujem se za kfalifikacije. Mogu bilo koju poziciju da igram.

  2. SnobIvanKenjoBi fali ti još 30 bodova, skupi pa se javi...
    al možemo ti i ja sad malo...
    http://www.haxball.com/?roomid=cba4b552b94a6b5a71f108b82ee1ac0bd9060740b0f6489ee3f1d734b79b21b9&pass=1
    pass stutgart

  3. oćel biti meča danas kselo si tu

  4. Јел се игра? ја сам спреман сад

  5. Klinac koji oponasa nase igrace u nasoj sobi molim da to ne radi. Smara.

  6. Klinac koji oponasa nase igrace u nasoj sobi molim da to ne radi. Smara.

    Imaš li dokaza da je neko odavde to radio?

  7. da stefane, kad je nama neko trolovao ja sam tebe optužio, a ti si rekao ne nisam ja, zašto bih to radio...
    onda nemoj nas da optužuješ...

  8. СнобиВанКењоби НЕ УЛАЗИ у репрезентациу

  9. Nit treba , nit zasluzuje , ako Chavez , Skocko , Dzejms i drugi nisu u repki on nam je tek prekopotreban .

  10. СМарко не долази ни на тренинге , ни на ову тему , ниједном није играо за репрезентацију нити је био у плану , нема га ни у лиги.
    Предлажем да га уклонимо са списка репрезентације на списак потенцијалних.

  11. DA slažem se...
    imaš PVT

  12. Sta se to desilo dok nisam bio tu i kakva su to odvajanja nastala kako mi Xela rece ?

  13. ne znam ni za kakva odvajanja...
    beše trol...
    i ja popizdim i odem i dalje je samo ako si u reprezentaciiji i to aktivan u reprezentaciiji!

  14. Неко је ушао са намером да нас посвађа. Ја се извињавам Ксели што сам га оптужио да је трол ако је то био он. Попиздео сам и изашао, тако да знате ако је неко ушао са мојим именом то нисам ја.

  15. Neko se, izgleda, predstavio kao ja na Hax-u i kao verification poruku mi je poslato ovo, škk?

    http://www.dodaj.rs/f/P/qu/3Z7MTRHb/james.png

    Ne šaljite mi ova sranja, ljudi, nisam u vašoj reprezentaciji i uopšte nisam u toj vašoj priči.

  16. Pekky nista se ne brini , trol kontrola je bila u pitanju ;)

  17. Nemam dokaze , medjutim to je clan nikola96, on je taj zajebant.
    Nebitno , neka radi to i dalje ako nema sta drugo da radi.

  18. Hau inberezing :D Peki da si bio danas u igri, video bi :D Izvini za poruku.. Necemo ti vise slati nista...

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.