HBSV - ХексБол Савез Вукајлије

  1. Nemojte optuzivati ljude bez dokaza!Mi smo odabrani tim koji je dosao da napravi red ovde.
    Volite se , budite slozni!

  2. Bioshokeru.Polako.Ja i moji ortaci samo nesto isprobavamo.Nemamo zle namere , veruj mi , nemas potrebe za nerviranjem i ljutnjom.

  3. I ja da se javim.Dugo me nije bilo.

  4. У чеми је фазон да ме кикујете а ја се нисам ни огласио?

  5. Ово не води нигде. Ово више није занимљиво ни детету од 5 година. Какав дебил мора неко да буде да ово ради. Предлажем да од сада онај ко хостује смисли пасс и пошаље заинтересованима на ПВТ.

  6. MRSTE! ima da igram od sad samo ligu a vi se jebite sa trolom....

    Амин..

  7. Izvini Laki , trol preteruje .

  8. Јел сам реко да је то прави лаки, јебо те

  9. Laku noc svima , dosta mi je ovoga , nekoga cale nije dovoljno bio kad je bio mali pa se on ovako izivljava .

  10. Ma jeste, ja sam ušao i rekao da sam trol. -.-
    Stvarno ovo Xelino, a naročito Šokerovo pridavanje tolikog značaja trolu i forsiranje gluposti da sam ja trol, ne da nije smešno, nego je dosadno i ružno. Poenta Haxa je da se igra, a ne da četujete ko ludi, ubijate tako svaku draž igre. Predlažem da kad god neko pomene jebenog trola bude kikovan ili ako je on kreirao sobu da lepo svi izađemo pa nek sam igra. Trol uđe i odvali neku glupost, a vi onda naširoko krenete da jedete govna. Neka on kenja, mi igramo, al nemojte više molim vas smarati sa tim. Kad vidi koliki mu značaj pridajete on će se stalno vraćati.

  11. Na zalos' , opet ne znamo ko je taj smrad .

  12. a u Bondovoj sobi, cim je usao, Ivo je trazio admina da bi kikovao trola.
    Zar tolko ne kapiras ko je TAJ Ivo bio ? :)))

    ja sam jednom tražio admina da rasporedim ko će da igra, i to sam bio ja...
    a kod Xele sam kikovao ZeZaToRa jer me je smarao

  13. Ne , ne , ti si otisao da spavas vec , a taj kreten je mene provocirao i pricao mi da sam trol .

  14. ja sam otisao oko 15 do 12...

  15. Prvi susret sa Vukajlijom posle toliko vremena ...

  16. Da vam se pridruzim ...