HBSV - ХексБол Савез Вукајлије

  1. Aj nek neko kreira , ja stvarno nemam strpljenja da saljem 30 pvt-ova sa novom sifrom , jednostavno ne mogu . Moram reci trolu ko god da je da nije zanimljivo , i evo pred svima , neka se javi , nek obeca da se sve ovo nece ponoviti i nastavice normalno da igra kao i (verovatno) do sad sto je to radio .
    Precutacemo i kraj . Ajde , postalo je neukusno .

  2. Ко има јаку силу?

  3. ja neću, laku noć :D

  4. креирам , пас онај стари

  5. Moram reci trolu ko god da je da nije zanimljivo , i evo pred svima , neka se javi , nek obeca da se sve ovo nece ponoviti i nastavice normalno da igra kao i (verovatno) do sad sto je to radio .
    Precutacemo i kraj . Ajde , postalo je neukusno .

    Ја нећу прећутати, и ко год да је нек отворено зна да му ј*бем кеву у шупак...

  6. Zezatore , zasluzio si da visis za ovo keve mi ...

  7. jebo vas bre trol sve u guzice rutave, sta se cimate oko toga ni da je Tito

  8. A ja mislio da je cool lik ...

  9. Moram da kažem da ovo gubi smisao više četujemo nego što igramo predlog za svaki najmanji spem četa kikovanje i gotovo znači može ono lag,2-2 i sve vezano za igru al kad god neko spomene daj mi admina,kikuj budalu,trolčino raspala itd da se odma kikuje e da i ono čavrljanje takoće idte na vukajlijin čet pa četujte em smara em dekoncentriše i ide na nerve

  10. ZEZATOR JE TROL , VI STE MU DALI SIFRU , KRAJ .

  11. prije 2 minuta Bio, Srbin i Xela su na jebenom catu u sobi pricali o jebenim novim pravilima za banovanje. Ej bre, koga uopste boli kurac?
    a u Bondovoj sobi, cim je usao, Ivo je trazio admina da bi kikovao trola. MRSTE! ima da igram od sad samo ligu a vi se jebite sa trolom....

  12. Лига је сутра од 7 до 10 али ако се договорите можете кад желите.Договарајте искључиво са тимом са којим играте редовно коло.
    Сутра је на програму друго коло :
    II
    ЛАГ : Звездале
    Nimitz : Kompaund
    КРАЈИШНИЦИ : Арчери
    Елементи : Пропали сношај
    Обилић : Wihnehwotumeprobraborzakduei

  13. a u Bondovoj sobi, cim je usao, Ivo je trazio admina da bi kikovao trola.

    Zar tolko ne kapiras ko je TAJ Ivo bio ? :)))

  14. ZeZ has joined
    ZeZ: što ste me sad kikovali?
    ZeZ: moram nešto da vam priznam
    JamesBond: lupuse sami protiv svih
    Lupus: ma moze
    Lupus: :D
    ZeZ was kicked (drugi put)
    Lupus: ooooo ajde igrajte
    JamesBond: ste mrtv ivi
    XelA: Nemoj da ga isteruješ
    Lupus: ajde ajde igrajte
    JamesBond: usrali se
    XelA: Dosta je bilo
    JamesBond: bas to
    * ZeZ has joined
    ZeZ: JA TROLUJEM, PIČKA VAM MATERINA!
    ZeZ: TROLOLOLOLO
    ZeZ: ŠOKER JE U PRAVU

    Zezatore, ovo mora da stoji ovde, bilo ovo istina ili ne.

  15. JA sam glas razuma!KO se ne pokori zakonu odabranome .......... dobra nece biti!

  16. Sad zbog ovoga ne treba da igra vise . Neka neko jebeno reaguje . Iskljucimo Zezatora iz svega , usrao je motku nacisto , i igramo kao ljudi .

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.