Pitanje autor - odgovor moderator

  1. E ovo se zove paradoks dečko traži da mu skineš poene a ti mu dodaješ XD

  2. И после кажу ''Џими овакав - Џими онакав - Џими дркош''...

  3. Lole, to ti je ta obrnuta psihologija! Si vidio kako sam ga navukao? :)

    Džime, nema mi tih 13 poena. Možda je to skidanje hejta taj porast što sam sad primetio? Mislim, verovatno je.

  4. Evo Džimi u tvoju čast:
    DŽIMI JEBE!!! :)

    Džime, nema mi tih 13 poena. Možda je to skidanje hejta taj porast što sam sad primetio? Mislim, verovatno je.

    Kako može kad ti je sad skinuo hejt a ti si to primetio pre par minuta? Koji si mozak Slavk0 lololololo

  5. Треба времена да се ажурира бр. поена.

  6. Koja vam je fora da mi obrišete čist sleng koji još niko nije definisao? A imao 1 minus ne računajući moderatorski!

  7. Provereno. Ispravljeno. Vraćeno.

  8. Pa viš da su našli da je definisano ranije. Šta oš sad, koj kurac! :)

  9. Pa nije isto, 'bem mu majku! :)
    Al' dobro, ako niš niš...
    EDIT: ću brisnem... spem, kako se ispostavilo.

  10. ел може неко да ми каже ко је први на ранку? не знам зашто ме интересује и да ли је ово место али капирам да ће неко овде знати...

  11. Odeš na "AUTORI" pa "POREĐAJ PO POPULARNISTI" i dobiješ tabelu.

  12. Eeee modovi, aj molim vas vratite onaj poster sto ga je postavio Bioshocker, na posteru je moja slika a ispod pise
    Trema?
    Jel se to maze na leba?

    Objasnjenje: Ucestvovao sam u danasnjoj slagalici i ko je stigo gledo je...Taj poster je ovekovecenje mog ubedljivog trijumfa (imam 16 godina)

  13. Jbg, nema alata da se vrati. Neka ga napravi ponovo, neće se brisati.

  14. Nema veze, hvala u svakom slucaju...

  15. Ja sam ga obrisao , mislio da ce se ljute zbog spema :S

  16. Blek covece , ajde valjda imate neko groblje jebemu .

  17. френки ти си суви геније :) фала...

  18. Stefan Kostić moli da ga odbanujete, kaže da se kaje zbog svih grehova načinjenih pre i sada i dosta mu je pakla u kome živi već više od 10 dana i da se odbanuje. Večno će vam biti zahvalan.

  19. Nek moli mamu i tatu. Ne može.

  20. Pitanje: Pogresio naslov def. Provalio posle nekoliko dana (ne kacim se vise pijan, mada ne garantujem). Nece izmena, brisanje, a duplikat brisete dok ona sto ne valja ostaje... Sta sada?

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.