Pitanje autor - odgovor moderator

  1. Да имамо шта да вас питамо отворили бисмо ваљда сами тему :)

  2. Ко вас пита да ли сте одушевљени јебањем или нисте, ми не коментаришемо ваше ретардиране теме. ЈА ЈЕБЕМ!

  3. Да имамо шта да вас питамо отворили бисмо ваљда сами тему :)

    zmia moglo je i malo konstruktivnije da prodje taj odgovor..al ajde neljutim se

  4. Otvori ti slobodno, nego mi se čini da će tema ili da umre ubrzo ili da se pretvori u spem klasičan. Ovo drugo najverovatnije.

  5. samo da pitam moderatore

    jel se ja to tripujem, ili polako nestaju strane na temi za BLEJU?

  6. Kada sam probao da otvorim ovu temu:
    http://vukajlija.com/forum/teme/11417-gif-ovi

    Izbacilo mi je ovo:

    http://img684.imageshack.us/img684/1433/fullscreencapture417201.jpg

    Može li neko od modova da uleti i obriše post koji sadrži ovo.

    vukajlija.com има садржај са www.epiklayouts.com, сајта за који је познато да дистрибуира малвер. Рачунар може да се зарази вирусом уколико посетите овај сајт.

  7. Мени није јасно зашто си седам пута покушао да отвориш ту тему кад је очигледно о чему се ради.

    Едит: Кад пре обриса остале постове?

  8. Nisam sedam puta otvorio, nego dugme pošalji ume nekada da zakuca, pa da više puta pošalje jedan isti post.

  9. Брате, нешто ми није сад до пуњења компјутера вирусевима. Знате ко је писао на последњих пар страна и ко узима гифове са тог сајта, нека сам обрише.

  10. Ali to je na prvoj strani. Tu ih ima gomila...

  11. Чему ово рандом брисање мојих дефиниција? Сваким новим улоговањем видим по једну нову скинуту.

  12. Само сам хтео да питам да ли ми завидите пошто сам ја 2000. пост на овој теми :))

    Извинте на спему, ал мор`о сам

  13. Jа ти толико завидим да сад размиишљам дал да ти обришем пост па да
    мој буде 2000-ти.

  14. Aj' obriši ako smiješ!

  15. Ако ми неко повремено мудро баца хејтове од 2-3 комада, да ли то можете да видите?

  16. Ако ми неко повремено мудро баца хејтове од 2-3 комада, да ли то можете да видите?

    Ne može faco, nema alat. Mislim, kad se nakupi značajna količina hejta skinućemo sve od jednom mirna Bačka. :)

  17. Па то и питам. Ако се од једног аутора миц по миц за рецимо мјесец дана накупи 200 минуса додјељених другом аутору, то дакле видите и скидате?

  18. Ништа онда, држи око на мени повремено. Неко ме кара полако али сигурно :)

  19. Ништа онда, држи око на мени повремено. Неко ме кара полако али сигурно :)

    Pratim, ali ako ti neko drugi nije obrisao....nemaš ništa hejta za sada.

  20. Kada će se anlokovati tema "Разноразно питање". Pitao bih da li je cunami stigao do Novog Zelanda, ali nemam gde.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.