Pitanje autor - odgovor moderator

  1. I zasto je dati poster izbrisan bez da dobijem pravo na novi iako nije mojom greskom ispao onakav?

  2. http://vukajlija.com/forum/teme/20334-raznorazno-pitanje
    šta bi, zašto je ovo sad zaključano?
    postoje pitanja za koja je stvarno glupo otvarati temu, na koja je dovoljan jedan odg, ako je zbog spemera, pa kaznite ih.

  3. Zamoilio bih nekog od modova ako ga ne mrzi da pored imena teme Peti koњkurs za najglupшi poster, doda i GLASANJE U TOKU, kako bi ljudi eto, mogli da glasaju i dobili informaciju...

    Hvala od svih posterdžija i Ninke!

    http://vukajlija.com/forum/teme/22508-peti-konjkurs-za-najglupsi-poster

  4. Od čega zavisi da li banujete nekog za poster u posteru?
    Prijavio sam neke pUp za brisanje, ali autori nisu banovani. :p

  5. бури

    ajd da i ja pitam nešto, nisam odavno...

    misli li iko od modova zaključati igru ''ko poslednji pobednik'' u njenom 116 izdanju i otvoriti 117? i postoji li ikakva mogućnost da se vrne u zezanje?

    Ево закључаћу вам, мада нисам мислила о томе.
    Не постоји никаква могућност да се врати у зезање.

    tasmanijski djavo

    http://vukajlija.com/forum/teme/20334-raznorazno-pitanje
    šta bi, zašto je ovo sad zaključano?
    postoje pitanja za koja je stvarno glupo otvarati temu, na koja je dovoljan jedan odg, ako je zbog spemera, pa kaznite ih.

    Ако мислиш да је глупо због њих отварати тему, онда размислиш да ли уопште треба да их постављаш јавно или да их преформулишеш да може из њих да се изроди дискусија.
    Мада ја не мислим да је глупо, за то тај подфорум и служи.

    едит: Еди, ја лично банујем када се спемује оним постерима у постеру у постеру у постеру, а за један постер у постер не, уколико није неко вређање.

  6. E, baš me je to zanimalo.
    Hvala. :)

  7. Pozdrav svima, ko god da je tu :)

    Interesuju me, ukoliko je moguće, razlozi za brisanje definicije "namerno malim slovima".

    Nije ni prva, ni poslednja koja će mi biti obrisana. Do sada nisam pravio pitanje oko toga, ali me kod ove baš zanima. Nije mi stalo do nje ni zbog skora (uostalom, kvari mi prosek), niti sam posebno emotivno vezan za nju, samo je opisana jedna, meni iritantna, online pojava.

    I nadam se da će odgovor biti nešto detaljniji od jedne reči.

    Hvala :)

  8. Interesuju me, ukoliko je moguće, razlozi za brisanje definicije "namerno malim slovima".

    Pored toga što je interna, takođe je i veoma nekvalitetna. Interna definicija da bi preživela mora biti vanserijska, a ova to svakako nije.

    Nema na čemu. :)

  9. Нисам био давно овде, видим да су уведене неке нове могућности. Занима ме где могу да прочитам одговор на питање које сам поставио у оној картици Контакти.

    Хвала.

    ЕДИТ: Фала Змио. И мислио сам да је тако. :)

  10. Стефане, не спемуј.

    Ареи, на мејл (ваљда :))

  11. Stefane jel pitaš za snajper babu ili za ove tri plavuše?

  12. Virutal, moderator Stefan nije trenutno u mogućnosti da ti odgovori, ali ja kao njegova koleginica mogu da ti kažem da ovo nije tema za to pitanje.

  13. Interesuje me zašto je obrisana moja definicija "Posterizacija"? Tražio sam slične definicije i nisam našao. Čisto da znam razlog da sledeći put ne gubim bezveze pravo na jednu definiciju.

  14. Zašto i kako je ovaj JTUov dupli odbanovan http://vukajlija.com/recnik/autori/12853 ?

  15. Zato što joj je tema pravljenje postera na sajtu. Složićeš se da nije baš inventivno.

  16. Na šta misliš konkretno? Ako su u pitanju "ja JEBEM" fore, to jeste interno zezanje. Nije da smo oduševljeni time, ali je dopušteno kao igra.

  17. Ja sam oduševljena. Doduše sad manje ali i dalje cenim jebanje.

  18. da li mogu da otvorim temu pitanje moderator odgovor autor i vi nas tu pitate tako nesto kad vam zatreba?

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.