Pitanje autor - odgovor moderator

  1. Pozdrav svetu, malopre sam se registrovao ovde preko mobilnog, ali vec neko vreme pratim desavanja ovde.
    Nego, ono sto me zanima je - hocu da izbacim definiciju preko li moba, napisem izraz i sve, udarim posalji i izbrise sve. I tako u krug. Jel zna neko o cemu se radi, bas bi mi pomoglo?

  2. У плану је реорганизација сајта за мобилне телефоне, могуће је да сад има већ много багова...

  3. Uh dobro je, mislio sam da je do mene... Strpicu se onda!

  4. Peki, ajde ja da odgovrim iako nisam mod, zato što sam često preko mobilnog ovde. To ti je klasičan bag, moj predlog ti je da napišeš definiciju na mobilnom, pa je kopiraš na Vuku. Obrisanće ti je nekoliko puta, ali prihvatiće je jednom, ako budeš uporan. Srećno ti bilo sa definicijama i da postaneš dobar autor. Pozdrav.

  5. Uspelo, hvala na pomoci.

  6. Molio bih samo ako nije problem da mi moderator koji je izbrisao moju definiciju pošalje razlog brisanja na pp. Hvala.

  7. Da li mogu, i na koji nacin, da obrisem komentar sa postera? :)
    Hvala... :)

  8. aaa...hvala najlepse :)
    A kod ''poziva na broj'', moj ID je onaj broj u profilu sa tarabom ispred?

  9. не, него онај што ти стоји у линку профила. конкретно твој је 47398 :)

  10. Hvala puno, puno! :)
    Nova sam, pa nista ne znam... :D ;)

  11. ти би свој комент да бришеш? видим да си нешто помињала оклен си па ако ти то фрка обрисаћу ти ја

  12. ти би свој комент да бришеш? видим да си нешто помињала оклен си па ако ти то фрка обрисаћу ти ја

    Vid nje dobričine, nikad otebe trgovac. Nek plati -nije kokain. :p

  13. Zašto sad odjednom cenzura?
    Do pre par nedelja sve je bilo okej. Nije ovo srednjoškolski humor, ni defke reči iz akademskog govora. Koji kurac, stvarno? Mnogo dobrih autora izbacuje defke, i one ispaštaju zbog vaše cenzure. Mislim jebote, ovo je stvarno pičkasto.

  14. Bila je cela tema oko toga.
    Reseno je vec. :)

  15. Ne, oću neko od modova da mi odgovori.

  16. Reko je kaizen da će to biti sređeno za seam dana.

  17. Na koji način? Biće posebna naslovna za vulgarnosti, ili..?

  18. Ne zna se još, al je čovek reko da će nešto da napravi da svi budu zadovoljni. Eto.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.