Pitanje autor - odgovor moderator

  1. Je l' moze da se zakljuza tema "Sta slusate trenutno"?
    Ne vidim svrhu.
    Svako gleda svoje, nit' se komentarise ovo sta drugi slusaju, nit' sta... zauzima mesto.
    Cak ima i definicija da objasni: http://vukajlija.com/sta-trenutno-slusate/112973

  2. Нек каче људи, ко да је битно. Не сметају.

  3. Када аутор уплати ктиторлук, да ли мора на профилу да стоји налепница Ктитор и да ли мора да стоји на листи аутора са ктитор налогом?

  4. Када аутор уплати ктиторлук, да ли мора на профилу да стоји налепница Ктитор и да ли мора да стоји на листи аутора са ктитор налогом?

    Ono...ne znam. Mora recimo. Što?

  5. Колико ја знам - мора. Наравно, увек можеш да уплатиш анонимну донацију, али онда не добијаш никакве погодности ктитора.

  6. Фала на брзинским одговорима.

    Едит Артоа: Питах јер можда неко 'оће да буде Ктитор а да то неко са стране не види. Шпанска серија. :)

  7. odgovor "terminator''

    Хахаха, немам ништа да питам само да кажем да се смејем ко дебил 2 мин! Браво!

  8. Одбанујте Фацуфацуу, исцурео пјешчаник :)

  9. odgovor "terminator''

    Реално.

  10. spam alert turned on.

  11. Jeste napravili ono da se moze u Automehanicarskoj radnji popraviti i komentar u definiciji?
    Ne kontam sta je tu problem.

  12. Negative.

    Коментаре је немогуће преправљати.

    Могу се исправљати само дефиниције, постери и постови на форуму.

  13. Jeste napravili ono da se moze u Automehanicarskoj radnji popraviti i komentar u definiciji?
    Ne kontam sta je tu problem.

    Ne.

  14. Оће неко од модова пиво лолололо

  15. Може, велико светло

  16. Nista da ja dobijem odgovor je li?

  17. Што је банован Фејс, због спема или...?

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.