Prijava

Poslo sam ti pvt, gde si me isto ovo pitao. Ako planiras i ovde da pitas, koj kurac me smaras privatnim porukama?

Dakle, do 10. Jula, 14:45

Zašto se toliko nerviraš oko irelevantne stvari?

Zato sto smaras ko muva govnjarka

To ipak nije razlog dizanja tona.

Smaranje od strane nekog je savrsen razlog za dizanje tona

To što si ti umislio da tvoj doktorat Peščanikova komisija neće ispitivati, ne daje ti pravo da pišaš po nama kao da smo mizerni do granice vidljivosti ljudskom oku.

Izvinjavam se što upadam u polemiku, ali beše li ti samobanovan na nešto-mnogo-dana?
Pišmanio se, a?

Ког члана модераторског тима је претукао стрико Нола Ђоковића?

Ukinuli taj ban, Kaunte. Sednem večeras da prelistam neke defke i ne videh u crveno uokviren tekst. Nije korektno zaista.

А навијао сам чак данас за НЂ. Да не ради можда неко од вас у Блицу, па зато?!

Dzabe im moj doktorat, ti iz pescanika su iz ekonomskih "nauka", i mogu samo " naucne" radove iz ekonomije, menadzmenta i tih takvih "nauka" da ocenjuju :)

Dakle, ti sad pljuješ jednu celu naučnu zajednicu jer si inžInjer! Sujeto ljudska!

Провироне, свака част на јавном признању да читаш сопствене дефиниције, али свеједно се мичи, ја сам активирао тему и заслужујем да добијем одговоре.

"Naucnu" zajednicu :)

Zajebavam se, ima pametnih ljudi, al procentualno i najvise skarta medju naucnicima, sto se da videti iz srpskog politickog vrha...
Aj da imam doktorat... Sta duzmem, biologiju, hemiju, elektroniku, zajebi tu mora da se radi? Daj menadzment.

Čitao sam Kurajberove omiljene i video jednu moju, hehhe, pa zato. A i bukmarkovan mi je profil, ne sajt vukajlije, jbg.

Elem, Keltove, tvoja priča je imala uporište do pre 20 godina, kad je nemački model upravljanja bio na snazi i kad je inženjer bio direktor. Danas, bez advanced poznavanja knjiga ne možeš biti sam vrh piramide da si...hm, Kelt. :D

Не бих ни питао иначе, али овај постер се свидео чак и Панинару.

Kakvi so to grbovi desno od sjane sise na vašem glavataru gosn Ctebah?

Hoću li se najzad odmoriti i naspavati u skorije vreme?

ulogovao sam se da napišem NE

@deky_aod
Откуд знам, ел Вам личим ја на модератора, а?