Pitanje autor - odgovor moderator

  1. СЕС, ја бих ти оставила тај, некако си питомији на том него на Милану91 :))
    А и до јаја је фора што си се сетио то да ставиш, умрла сам кад сам сконтала.

  2. Pitanje : Je l' ovaj SES onaj Milan što je Pekija nazvao "Tarzanom" a meni psovao familiju? :)

    Jok bre, to je onaj što je mene i KBO-a psovao i nazivao budalama

  3. Neka ga, vidi se da je rehabilitovan. Vidi kako je umiljat sada :)

  4. Aj poslusacu te Milice, ako nema izlaza.. :) Onaj ban roknite.. Ja sam inace pitom, nego kad se iznerviram ne kontrolisem se.. ;)

  5. Е, да се разјаснимо одма'. У'ватим ли те опет да вређаш, добијаш трајни за сваки налог који отвориш и ти, и потомци у наредних 6 колена.

  6. Због чега је Фејзбукманијак банован?

  7. На сопствени колебљиви захтев. Вероватно ће бити одбанован колко већ сутра :)

  8. Лололо тај рад, хвала.

  9. Је л' могуће добити бан за спем на чету или играма?

  10. Питање за терминаторе.

    Што сте ми скинули постер за 8. март? :) Јесте да је био трол постер, али има хиљаде и хиљаде горих, а и реално упуцали су са осмим мартом. Чак је постер био у плусу.

  11. Јесте да је био трол постер

    Samo ovo je dovoljno za brisanje, čak i za ban u nekim situacijama.

    али има хиљаде и хиљаде горих, а и реално упуцали су са осмим мартом.

    Neće biti, sad sam se probudio. Sve ću ih pobrisati.

    Чак је постер био у плусу.

    To nema veze, inače mislim da je potreban trud da bi se napravio poster koji nije u plusu. Ili blaža devijacija na mozgu.

  12. Превише озбиљно ти ово схваташ царе.

  13. Ne, nego ti previše ozbiljno shvataš čim kukaš za jedan obrisan poster. Ja samo pokušavam korektno da odgovorim na tvoje pitanje. Valjda si ga zato i postavio.

    Sledeći put ću biti neozbiljan, mnogo mi je lakše da ti ne odgovorim.

  14. kukaš

    Не кукам, поставио сам нормално питање.

    korektno

    Захваљујем на коректном одговору.

  15. Чини ми се да ми фале неке дефиниције... који курац?

  16. у току је нека чистка познатих личности и тако то

  17. Чек, као бришу се све дефиниције о познатим личностима?

    који курац?

  18. Šta je falilo posteru? Nije smešna slika?

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.