Pitanje autor - odgovor moderator

  1. хаха ма то он намерно да изрекламира да добије још који сплу... и ја му дадох + :)

  2. Kako se brišu privatne poruke i da li je to uopšte moguće? Pre dva dana sam prvi put primio jednu, neki me klinac pitao što mu ne radi čet, pa bih da je obrišem bode mi oči kad uđem u forume...

  3. Ako postoji tema na forumu za kačenje nedovoljno ocenjenih definicija,zamolio bih nekog da okači link,mrzi me da tražim.

  4. http://vukajlija.com/forum/teme/19180 Eto ova u njoj sastaviš priču u kojoj linkuješ definicije koje želiš da reklamiraš... Tema je zamrla u poslednje vreme...

    E'o mala pomoć moderatorima :)

  5. јел се само мени чини или су сви налози који су трајно бановани сада одбановани?

  6. јел се само мени чини или су сви налози који су трајно бановани сада одбановани?

    Ne čini ti se, jesu.

  7. Je l' i JTU odbanovan? :))))

  8. Je l' i JTU odbanovan? :))))

    Био је на који минут, ал кад су обожаватељке кренуле с вриском, Пеки га је упокојио до 20.12.2012. Таман да се пробуди пред смак свијета :Д

  9. dr_mr_satiričar
    Kako se brišu privatne poruke i da li je to uopšte moguće? Pre dva dana sam prvi put primio jednu, neki me klinac pitao što mu ne radi čet, pa bih da je obrišem bode mi oči kad uđem u forume...

    Можеш да замолиш газду да то уради, али онда ћеш имати и пвт са њим, у међувремену ће ти стићи још неки, од мене рецимо, да загорчам ситуацију. Врзино коло, јеби га. Кад добијеш један, број пвтова се експоненцијално повећава. Једина контрацепција је да не долазиш на сајт, мада и тад ниси сасвим сигуран.
    Ако је стање с очима толико критично, попиј један Бромазепам и настави да посећујеш форум :)

  10. Možda sam već pitao, ako jesam izvinite:
    Ako neko uplati ktitor nalog a nema 50 poena jel' i dalje ne može da posteriše?

  11. Може да постерише, ктиторима се укидају сва ограничења ограничена поенима.

  12. Ja samo u prolazu da pitam, da l' sam pomilovan sto se tice bana ili..? :))))

  13. Бирај један од оних налога који хоћеш да задржиш, остале банујем.

  14. Амнестија, нови систем је кренуо са радом.
    :)))

  15. Banuj sve one, al ostavi ako moze milan91, posto sam procitao negde da mogu 2 samo da ne rokam sam sebi + kao sto sam.. A ako ne moze dva profila da razmislim 5 min.

  16. Не може два профила, зато што си се већ лајковао. Кажи један, а ове остале линкуј овде да побанујем то како доликује.

  17. Pitanje : Je l' ovaj SES onaj Milan što je Pekija nazvao "Tarzanom" a meni psovao familiju? :)

  18. Necu vise da se lajkujem, neka ih.. Ako primetis jedan lajk udri trajne. Sad samo da nadjem one, ima ih puno i postujem.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.