Pitanje autor - odgovor moderator

  1. Ne znam da li to treba ovde da pitam,ali ne mogu da se snađem na ovom forumu...
    Zanima me zbog čega mi je obrisana definicija "Insajder". (postavljena 21. marta 2011 oko 4 sata)
    Smajli sam napisao u primeru,ne u objašnjenju definicije...

  2. Smajli sam napisao u primeru,ne u objašnjenju definicije...

    A u tom slučaju stvarno ne znam. Ljudi, pa napisao ga je u primeru!

    Definicija je glupa i jako nekvalitetna. Ako ćemo realno.

  3. @zonki - definicija je obrisana zato sto je nekvalitetna. mozda ti se sad ne cini ali bi za par dana nakupila negativan skor i sam bi hteo da je brises.

    @stefan - nisi moderator, i nikada neces biti moderator, te se uzdrzi od odgovaranja na ovoj temi, ovo mi lici na bespotrebno provociranje.
    a posle ti djavo kriv, i places na temi kad TEBE vredjaju....

    @vldan - nazalost, groblje postera ne postoji pa pojma nemam na koji poster mislis. ako ti nesto znaci dnevno se obrise gomila postera, a najcesci razlozi su:
    1) tako nesto vec postoji na sajtu
    2) nekvalitetan je
    eto, ako ti pomaze, verovatno je jedan od ova dva razloga, a ako je poster bio dobar, onda je sigurno 1.

  4. Да ли сме да се пријави хејт уколико имам мање од 20 дефиниција?

  5. vladan HP - samo Đoković je dojadio sa posterima na Vukajliji. Bio je barem 500 puta.

    Pablo - u principu sme ako je svaka ishejtovana

  6. Смеш да пријавиш, па ако је неки евидентан скинуће ти се, а ако треба да се бунари и преиспитује много - онда ништа.

  7. Ок, пријавићу, јер ми је дао 10 минуса пре сат времена. Хвала.

  8. Пабло, ево у процесу је скидања, не мораш додатно да пријављујеш и на оној теми :)

  9. Важи, ево скинуо сам оданде. Хвала. :)

  10. @pablo - moze, i nasao sam hejt (ocena svake sekunde). ali obicno, posto ne moze da se utvrdi jasno na tako malom broju definicija, ne donosi se zakljucak dok ne imas bar 20 30 def.

    @vladan - ne znam, nisam ja obrisao, ali jel si siguran da je orginalan ako je sa djokovicem, pogotovo nakon njegove pobede? tada izlazi jedno 100-200 postera sa djokovicem, i brisemo ih malo strozije zato sto nakon 10. pocnu da smaraju ljude. sad vidi koliko puta je djokovic pobedio ili osvojio turnir pa predpostavi koliko postera o djokovicu postoji na sajtu.
    sigurno nije orginalan, al ako ces bolje da se osecas, onda je bio los, posto su retko posteri sa djokovicem dobri.

  11. evo ocenjujem - ne znam. ali generalno imas milion djokovica na sajtu...

    ali ukoliko tvrdis da je orginalan, verovatno je onda bio (gledajuci ti ostala dva postera):
    nekvalitetan,
    los,
    nepotreban,
    neduhovit,
    vec vidjen i milion puta prezvakan,
    ako si to hteo da ti kazem, a sad dosta o ovome.

  12. Hoce li biti nekih nagrada u obliku ktitor naloga uskoro?

  13. Nagrada u kojoj disciplini?

  14. Sto pitas kad znas?

  15. A što ja sada mogu da pravim samo jedan poster dnevno? Jel to neki ban samo za mene ili je tako kod svih?

  16. Sto pitas kad znas?

    Da znam ne bih pitao. Ne spemuj utaman.

    A što ja sada mogu da pravim samo jedan poster dnevno? Jel to neki ban samo za mene ili je tako kod svih?

    3 definicije i 1 poster. Od pre nekoliko dana su takve kvote. Znači nije bag.

  17. Prosli put kad su uvedeni nagradu su dobili tri ili vise likova, ne secam se, koji su najranije bili na cetu. Smislite nesto. Ako nista da navucete par ljudi. Pitanje: Da li ce uskoro biti nagradne igre?

  18. Не гремлине, није ти ово Песма и бинго.

  19. @celt Ok,nije problem ništa,razlog me je interesovao. Ne bih je obrisao ,imam stvari u minusu,a i nisam zbog toga ovde. To je fora s kojom se mi zezamo ,vi imate svoje mišljenje i to je to. Hvala na odgovoru

  20. Jedno pitanje: Da li na sajtu postoji neki odredjen pravilnik sajta i gdje je istaknut?

    EDIT: Ili svaki autor mora ici metodom pokusaja i promasaja da sazna sta se smije, a sta ne?

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.