Pitanje autor - odgovor moderator

  1. Zeka je tužan.

    Hvala na brzom odgovoru.

  2. Pa nema šta da budeš tužan. Sutra će da se pojavi neko treći i da pita da li može da stavlja sliku kombajna, i tako redom dok ne dobijemo album sa sličicama. Ako je čovek bio originalan, ne treba sad kopirate njegov fazon.

  3. Ok, to si u pravu. Ali je tako sladak, da od milošte udariš taj "LOCK". :)

    Mogu da ga bacim jednom u mesec dana na neku nebuloznu temu? Čisto da se zna da povremeno luta sajtom i jede kelerabu...

  4. Može ali 3 dana bana za spem. Poslenja ponuda.

  5. Može dan?
    Msm, ne sada, nego kada ga iskoristim... :)
    Kažem ti, jednom mesečno, šta je to?

  6. Kostiću, nije ti ovo pijaca, ako nemaš više šta da pitaš, pređi na neku drugu temu.

  7. Ok, 3 dana kada ga iskoristim na nekoj temi. Imaću to u vidu. Ali nema povećavanja za svaki put.

    To bi bilo to... :)

  8. neko mi bacio bris na definiciju. why?

    Xvid

  9. Obrisan mi je poster postavljen sinoc? Mogu li znati zbog cega?

  10. Obrisan mi je poster postavljen sinoc? Mogu li znati zbog cega?

    Ne, striktno. Pošto ne postoji alat za pregled obrisanih postera. Mada sigurno je bar jedan od ovih razloga:

    -Nekvalitetan.
    -Plagijat.
    -Degutantan.
    -Oznaka drugog sajta.
    ...

    neko mi bacio bris na definiciju. why?

    Xvid

    Pa ono...Xvid, možda sam pogrešio ali meni je bezveze. Plus nije ni u plusu bila čini mi se... Vratiću ti, ako misliš da je baš dobra...ali ja je nisam razum'o. Eto. :)

  11. Pa ono...Xvid, možda sam pogrešio ali meni je bezveze. Plus nije ni u plusu bila, čini mi se... Vratiću ti, ako misliš da je baš dobra...ali ja je nisam razum'o. Eto. :)

    nije bas ok brisati posle 2 minuta i bila je plusu iako to nije merodavno no imam ja defke i u minusu pa ih ne brisem opet

  12. Bio je u plusu,i nijedno od navedenog nije "ispunjavao"?!

  13. Bio je u plusu,i nijedno od navedenog nije "ispunjavao"?!

    Nije moguće napraviti poster da ne bude u plusu...to nije merilo. Moderator je odlučio da mu nije mesto na sajtu i to je to. Pravi druge postere...jebeš jedan poster.

  14. Поводом нове опције праћења аутора- зашто ми није омогућена да видим ко ме прати?

  15. ok,hvala.
    bio mi je bas drag :(

  16. Isključio kaizen. Samo ktitori sad mogu.

  17. Поводом нове опције праћења аутора- зашто ми није омогућена да видим ко ме прати?

    Biće ako uplatiš ktitora...ako se ne varam.

  18. Па, није ми јасно, јер сам јуче, чини ми се, могао да видим, а сад не могу...

  19. Jučle bila štih proba... Ni kod babe nema džabe :)

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.