Pitanje autor - odgovor moderator

  1. Па, није ми јасно, јер сам јуче, чини ми се, могао да видим, а сад не могу...

    Ne znam, sve je još sveže i podložno pomenama...ali najverovatnije će ta opcija spadati u beneficije ktitor naloga.

    веруј ми јесте лололо

    Potrebni su velika želja i još veći talenat za idenje ljudima na kurac. :)

  2. који ја поседујем :)))

  3. И мени то каже, пробао.

  4. http://vukajlija.com/forum/teme/22871#post_1130964 Nisam te ja banovao, ali pogledao sam sad i nađoh ovo. Ti misliš da to nije vređanje?

    Nemoj da praviš duple i ispituješ bićeš banovan trajno. Nema potrebe.

  5. DA MI SIŠEŠ KURAC TI, I OVE OSTALE SELJAČINE! MILAN CAR!!1!

    Шта, ово је било као зезање?

  6. :facepalm:
    Ajde lepo pročitajte naziv teme, pa onda prvi post pa onda moj post kompletno i onda post Dr Jankovića a onda pošaljite ptv kaizenu da vas razmoduje.Hvala.

  7. Саћу те одбанујем, не драми као нека тетка.

  8. Hahahahaha...jesmo ispali kreteni. Moram priznati... :)

  9. De, de pa ljudi ste.Greške se dešavaju.Opraštam vam.

  10. Zašto nema odabranih postera na naslovnoj?

  11. Pa ima, kad uđeš u postere, dole ispod kalendara imaš "Odabrani posteri".

  12. ljudi..gde se nalazi tema gde se mogu postaviti adrese interesantnih sajteva? nikako ne mogu da je nadjem...

  13. Ovo je verovatno offtopic ali ne znam gde da predlozim da mozes da vidis autore koji te prate...

  14. Ovo je verovatno offtopic ali ne znam gde da predlozim da mozes da vidis autore koji te prate...

    I možeš da vidiš. Na svom profilu imaš novu stavku "Autori koji te prate"...

  15. Messalina nisam imbecil jbt... ne moze nije linkovan broj samo je linkovan od ovih koje ja pratim....

  16. Ne vređaj se deder, nisam ni mislila da jesi. Kanda je ta opcija uvedena samo za ktitore.

  17. Е јел може неко да ми појасни ова нова срања са неким дефиницијама што сами бирамо и то? Хвала...