Pitanje autor - odgovor moderator

  1. Pošto sam prozvan, imam potrebu da odgovorim.

    Kao prvo, kako možeš ovako javno da nazivaš dve osobe mentolcima zbog tako patetičnog razloga?

    Drugo, medikus je stavio sliku postera (SLIKU, i naveo da neće da stavi link da ga ne bi ocenjivali). Zatim sam ja postavio sliku mog postera sa istom fotografijom. Nakon toga smo stavili još po 2 postera i to je to.

    OCENITE IH

    Kleveta. Nismo tražili nikome da ih ocenjuje. Opet, iz tog razloga smo stavljali slike, a ne linkove.

  2. Zato sto ne bi ni jedna normalna osoba to radila sto vi radite. Drugo 3 svoja postera si REKLAMIRAO, i zasluzio si bancugu ko i ovaj isto sto su nezapazeno prosli njegovi posteri. Sta ima da ih neko ocenjuje kad su jadni i internet fore!
    Alo decko jel si ti sa posebnim potrebama U REDU JE 1 DA STAVIS ali NE SVOJ POSTER i to 3x za redom i on 2-3x i pre toga jos 10x okacivali druge neke!

  3. Mogu li da okacim temu "fotografije vukajlijasa 3"?

    sa svojim mongoloidnim prvailima

    Surovi
    ne.

    moze prostoprosirena recenica kao odgovor?

  4. Dečko, smiri se. Sve će biti u redu.

    Šta imam od reklamiranja postera? Svi moji posteri imaju dobar skor, za tim nemam potrebu. Da sam hteo da ga reklamiram, uradio bih to na neki drugi način.

    Drugo 3 svoja postera si REKLAMIRAO, i zasluzio si bancugu ko i ovaj

    Kao što sam i naveo gore u postu.

    E, sada bih citirao ceo tvoj post, i zatim da te pitao sledeće:
    Pusti postere, pusti čet, pusti modove, mene, vuku ili bilo koga drugog i reci nam šta ćemo sa tvojim pravopisom?

  5. Daj mi svoj spomenar i tamo cu da ti napisem

  6. šta se dešava sa sajtom, sve je sjebano!!!!! imam samo beli prozor za komentar i slova I NIŠTA VIŠE!!! i sve vreme mi obrće kao da jioš nije završio otvaranje strane... to samo tako u moziLJi...

  7. Ja isto koristim mozilu i sve mi je normalno...:D

    EDIT: JTU opet smara: http://vukajlija.com/recnik/autori/53215

  8. ajde vas dvojica troldzija mrs u offtopic

    treba da kucam pitanje na svakoj strani

  9. jebomajku, mene mozilja tačno zajebaje, restarovah i sad sve ok... grrrrrrr

  10. Pajko ja cu da ti odg. i ako nemam prava.

    Zasto zamaras modove tj ulizujes se tu trazis kao neke odgovore, jel si dobio odgovor? Pravi Srpski jebozovni NE. Sta ima tu da se objasnjava koga zanima tvoja tema sa tvojim hibridnim pravilom. Vec ima jedna takva tj 2 jedna je zakljucana. Sta tu ima da se objasnjava vise. Kako li vas trpe nije mi jasno a i mene sa vama ujedno.

  11. Молим вас, престаните.
    :масира слепочнице:

  12. Vrtić "Vukajlija", upis dece je u toku, dovedite svoje dete na vreme, mesta je sve manje!

  13. http://vukajlija.com/forum/teme/20356?strana=81#post_1164179

    Hoce li sve defke koje su prezivele glasanje na naslovnu, ili ce neke od njih na izlet sa Dejanom Cukicem?

  14. Interesuje me da li je moguće naknadno prijaviti postere za popravku pošto ima dosta neiskukičenih odabranih postera.

  15. zašto je zaključana tema otisak dana i oće li se otključavati?

    sjajna ideja, koja doduše nije adekvatno ispraćena sisama, al svejedno trebalo bi je otključati!

  16. Zasto nemogu da vidim postere ? :/

    Promenjen je način čuvanja postera na serveru. Na žalost nije bilo načina da funkcionišu dualno pa se za sve stare prikazuje ta slika.

  17. Hvala na informaciji.

  18. Kaizene pobogu "nažalost" ide zajedno, pravda za prideve!!!!11!

  19. zašto je zaključana tema otisak dana i oće li se otključavati?

    Zaključana je zato što sam u terminima kad bih trebao da postujem "Otisak" mnogo zauzet. To zvanično, a nezvanično -smorilo me u pičku materinu.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.