Pitanje autor - odgovor moderator

  1. A može li neko drugi da je preuzme?
    Recimo straja i kaća, koji su ionako bili pomagači..

  2. Ne mogu da vidim svoje komentare.

    Izbacuje mi stranicu "Nešto se razjebalo"

    Pretpostavljam da je bag vezan za groblje. Kada će se popraviti?

  3. A može li neko drugi da je preuzme?
    Recimo straja i kaća, koji su ionako bili pomagači..

    Pa naravno da može. Može da preuzme bilo koji član, samo mora sam da se javi...neću ja nikoga da cimam da to radi.

  4. Ај цимамо Гамбија да то ради :)

  5. Zmio brate Gambi ne otišće, gambi timari. Noćima. :)

  6. Jedno pitanje, zasto nikad nije otvoren podforum sex gdje bi se potrpale ove teme koliko si ih imao, jebanje, itd? Plus otvorile neke druge teme na tom podforumu. Imal to smisla?

    EDIT: I sto je kaizen zakljucao temu za brisanje, kako ja iz Frankfurta da uplatim ktitora? Joj joj

  7. Jedno pitanje, zasto nikad nije otvoren podforum sex gdje bi se potrpale ove teme koliko si ih imao, jebanje, itd? Plus otvorile neke druge teme na tom podforumu. Imal to smisla?

    Pa zato što na ovom sajtu, realno, retko ko zaista nešto jebe, tako da nema smisla da postoji čitav podforum. Nema dovoljno ljudi koji znaju išta o tome. Mislim, možemo mi otvoriti podforum "SEX" da neko novi kad se registruje pomisli kako neko nešto ovde stvarno jebe, ali ubrzo će nas provaliti u prevari i onda će nam biti neprijatno.

    Kontam dima više ljudi koji skupljaju školjke iz Sutomora ili salvete, nego ljudi koji jebu i znaju nešto o seksu...a filatelisti jadničice, ni poštenu temu nemaju. Tako da...

  8. Pa zato što na ovom sajtu, realno, retko ko zaista nešto jebe
    neko novi kad se registruje pomisli da neko nešto ovde stvarno jebe, ali brzo će nas provaliti u prevari i onda će nam biti neprijatno.

    Ове реченице су најсмешнија ствар коју сам прочитао од кад сам дошао на Вукајлију лолололо

  9. Lololo, kontao sam nesto tipa da se mogu napraviti neke rasprave na tu temu ili postaviti neka pitanja jer ovdje ima dosta starijih clanova. Ali onda kad skontam na svakoj temi koja aludira na seks su samo komentari "JA JEBEM", a to sto kazes, realno malo ko ovdje jebe. Aj dobro ima to smisla. Mozda ipak nema mjesta za ozbiljnija pitanja nego PVT. Ovo malo cudno zvuci.

  10. EDIT: I sto je kaizen zakljucao temu za brisanje, kako ja iz Frankfurta da uplatim ktitora? Joj joj

    Pa jel dođeš ti ikad u otadžibinu? :)

  11. Ja sam iz BIH, salio sam se na racun ovih sto su u inostranstvu. Ali opet to ne razumijem. Ima racun za ktitora i ja odem u bilo koju banku i uplatim to. Oni premjeste na tvoj racun u banci, a meni uzmu proviziju. Koliko znam to bi moglo tako ici?

  12. Ma treba poseban racun za inostranstvu, a nikako da otvorim...

  13. А каизене јел не може преко неког ВВестерн Јунион срања ил тако нешто?

  14. E to je taj momenat...

  15. Модови, јел смем да отворим тему о Милутину Мркоњићу, за обожаваоце лика и дела?

  16. Модови, јел смем да отворим тему о Милутину Мркоњићу, за обожаваоце лика и дела?

    Naravno, ali pretvoriće se u spemčinu posle 6 postova i onda ćemo ću je zaključati. :)

  17. Добро, онда ћу је отворити вечерас, па ћемо видети :)

  18. otvori sad, znam zanimljive stvari o njemu!

  19. Не могу сад крећем у школу, ово у ствари пишем, иако не седим на столици јер требам да кренем а већ и касним лолололо

  20. Znam da je ovo pitanje za "izbegavanje", ali bih molila odgovor, s obzirom da nikada do sada nisam sporila razlog brisanja bilo koje svoje definicije...
    Elem, zašto obrisaste ovu poslednju napisanu: "Da je kojim slučajem zlatna ribica, ispunjavo bi samo sebi želje"?
    Hvala.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.