Pitanje autor - odgovor moderator

  1. Bice valjda Stefane, pa ima Boga :) I ja sam jednom cekao danima. Aj vidi PVT lolo

  2. Стефане, капирам да те занима ова твоја дефиниција која је прошла. Искрено, ја је не бих на насловну кад гледам невезано за тему. Вероватно је ненамерно прескочена.
    Ето, да не испадне да игноришемо твоје питање, вероватно нико до Пекија нема одговор.

    мушкатло, немој да ме схватиш погрешно али дефиниција ти је непотпуна. Већ из наслова је јасно оно што си написала у телу. Јесте као неки сленг, али макар пример да си метила, овако си само конвертовала сленг из наслова у књижевни језик у телу :)
    Нисам је ја обрисала, али верујем да је то разлог.

  3. Milice, hvala na odgovoru. :)

  4. Milice, hvala na odgovoru. :)

    I ja se zahvaljujem.

  5. Desetak sati pre nego što je Kaizen zaključao temu prijavio sam 3 moje definicije za brisanje ali još uvek nisu obrisane. Možete li da ih obrišete?

  6. Могу да видим ко је аутор постера прије оцјењивања, улогован. Јесам ли ја краљ?

  7. Pa to se svakako može, ideš na poster pa open image in new tab, i on ti otvori samo sliku i u uglu piše ko je napravio poster XD

  8. 'АЈДЕ?! Гдје је ти смисао за хумор човјече, зајебавам се.

    Може и једноставније. Притиснеш и држиш клик миша на постеру, и мало помјериш у страну.

  9. Урраде, не.
    Фацо, цар си. Скоро па руски :р

  10. Jel moze tema koja je zakljucana da bude skroz obrisana sa servera?

  11. moze al se to ne radi... znao sam i razlog zasto al sam zaboravio... eto

  12. Može kad se obrišu svi postovi.

    Gde ćemo da prijavljujemo tuđe definicije za brisanje?

  13. Kontam da je to samo talozenje smeca na serveru i da treba napraviti neku opciju da cijelu temu posaljes u grob, mislim da je mod posalje.

  14. Da li je bag kada neko nema ni jednu definiciju a zbir glasova je npr. -6 ili 15 ???

  15. Еддие, нигде. :)
    Стефане, јесте баг.

  16. koliko se dobija bana ako kazem nekom moderatoru da mi se napase...???

  17. Zavisi na koga si se nameračio i od stila. Od tri pa naviše.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.